https://telegram.me/empireoflies
جمیله بوپاشا بانوی مبارز الجزایری عصر روز پنجشنبه ۱۷ مهر از بیت امام خمینی (ره) و حسینیه جماران بازدید کرد.

اشک‌های بانوی الجزایری در جماران + عکس

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: این بازدید که متاثر از فضای معنوی بیت امام (ره) در حال و هوایی خاص برگزار شد مبارز الجزایری با ادای احترام به جایگاه بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در سخنانی کوتاه گفت: تا زمانی که کسی در این جایگاه حضور نداشته باشد باور نخواهد کرد که شخصیتی با این تواضع و فروتنی توانسته ملت ایران را رهبری و در تفکر جهانیان اثرگذار باشد. همه مردم باید بدانند جایگاه امام خمینی(ره) چیست و چه دینی به گردن انقلاب دارد و این نکته را به خاطر بسپارند. خداوند ایشان را قرین رحمت الهی و بهشت برین را نصیبشان گرداند.

گریه‌های بانوی مبارز الجزایری در جماران+عکسگریه‌های بانوی الجزایری در جماران+عکس

گریه‌های بانوی الجزایری در جماران+عکس

وی در بازدید از نگارستان جماران با مشاهده تصاویر حضرت امام (ره) افزود: به نظرم نگاه امام خمینی (ره) کاملا هوشمندانه بود و بیننده با دیدن این تصاویر متوجه می‌شود ایشان بلندنظری و دید متفاوتی داشتند.

بانوی مبارز الجزایری در پایان این بازدید پس از ادای احترام به امام خمینی(ره) با امضای دفتر یادبود حسینیه در یادداشتی کوتاه به زبان عربی نوشت: من از تماشای بزرگی روح و تواضع مادی امام خمینی(ره) با حضور در این مکان به شدت متاثر شدم. اینها از صفات صالحین است. ایشان فردی هستند که در اقتدار و بزرگی نظیر ندارند.

انتهای پیام/افکار نیوز

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme