https://telegram.me/empireoflies

اسکاتلند در آستانه همه‌پرسی استقلال + تصاویر

به گزارش «امپراتوری دروغ»، تعدادی از رسانه های غربی در واپسین روزهای منتهی به همه پرسی استقلال اسکاتلند از بریتانیا با انتشار تصاویری از مردم اسکاتلند شور و شوق شرکت در این همه پرسی را میان مردن اسکاتلند به تصویر کشدیه‌اند.

یک زوج اسکاتلندی با به تن کردن لباس سنتی کشور خود، آیین و رسوم دیرین خود را مستقل از بریتانیا به تصویر کشیده و از هم شهری های خود میخواهند که برای اقتدار خویش به همه پرسی استقلال این کشور از بریتانیا رای مثبت بدهند.

یک کودک خردسال اسکاتلندی با در دست داشتن پرچمی که تنها ملون به رنگ های پرچم اسکاتلند مستقل از بریتانیا با واژه “آری” نوشته شده میان این پرچم در مرکز یکی از شهرهای این کشور برای استقلال کشورش تبلیغ می کند.

نوجوانان اسکاتلندی با تجمع خیابانی و به دست داشتن بنر “آری” و گرفتن عکس یادگاری حمایت خوداز استقلال کشورشان از بریتانیا را بیان میکنند.

چند روز مانده به همه پرسی اسکاتلندی های موافق استقلال در سواحل شمالی این کشور از افرادی که برای تفریح به این محل می آیند دعوت می کنند با رای “آری” خود به استقلال اسکاتلند کمک کنند.

یک شهروند اسکاتلندی که معتقد است اسکاتلند مستقل موفق تر و کشور بهتری برای زندگی و با امکانات بیشتر خواهد بود با پرچم کشورش و رای “آری” به استقلال آن در جنگلهای شرقی است.

بنر تبلیغاتی برای همه پرسی روز پنج شنبه از شهروندان یکی از شهرهای شمالی اسکاتلند دعوت می کند برای در دست داشتن آینده اسکاتلند به استقلال اسکاتلند از بریتانیا رای مثبت دهند.

 

اعضای یکی از کمپین های تبلیغات همه پرسی استقلال اسکاتلند از بریتانیا ملبس به جامه رزم سربازان دیرین اسکاتلند و با در درست داشتن پرچم اسکاتلند برای تبلیغات در یکی از شهرهای پرجمعیت این کشور راهپیمایی می کنند.

 

در یکی از شیرینی پزی های اسکاتلند آشپزی با پخت کیک و تزیین شیرینی ها با گذاشتن علامت سوال، پرچم مستقل اسکاتلند و پرچم انگلیس به نتیجه نامعلوم همه پرسی روز پنج شنبه برای استقلال اسکاتلند از بریتانیا اشاره می کند.

انتهای پیام/فارس

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme