https://telegram.me/empireoflies

اسناد محرمانه پادگان اشرف و لیبرتی+تصاویر

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: مدیران و بخش پرسنلی گروهک تروریستی منافقین طی چند برهه و بصورت گسترده ای، اسناد مربوط به اقدامات تروریستی شان درسالهای قبل و بعد از انقلاب را از آرشیو و در عین حال شبکه های رسمی شان حذف کردند.

دوران تجاوز آمریکایی ها به عراق و ترس منافقین از به دست‌آوردن اسناد و دست نوشته های اقدامات تروریستی به دست ایشان و معامله منافقین با ایران و در عین حال تلاش گسترده منافقین برای خروج از لیست گروهک های تروریستی، دو برهه ای است که چنین اتفاقی رخ داده است. با این حال حضور مستمر خانواده اعضای اسیر و دربند منافقین در عراق منجر به این شد که برخی از این اسناد که با کیفیت های قابل توجهی بصورت اسکن شده و در پستوهای پادگان اشرف و کمپ لیبرتی محافظت می شده است، کشف شود.
این اسناد می تواند بصورت گسترده در محافلی که منافقین سعی می کنند خودشان را از اقدامات تروریستی مبرا کنند و چهره ای به ظاهر سیاسی به خود بگیرند مورد توجه و استفاده قرار گیرد. با جستجویی کوتاه در موتورهای جستجو گر میابیم که منافقین هیچ تصویری از مریم رجوی که در نمایی نظامی حضور داشته است را منتشر نکرده اند و این امر بسیار قابل تامل است. در عین حال بخش هایی از نشریه مجاهد که بطور رسمی اعلام به اقدامات تروریستی کرده است نیز سانسور شده است.
تصاویر ذیل بخشی از اسناد آورده شده توسط خانواده های منافقین است که بخش عمده ای از آن در فضای مجازی منتشر خواهد شد.

اسناد محرمانه پستوهای پادگان اشرف و لیبرتی+تصاویر
اسناد محرمانه پستوهای پادگان اشرف و لیبرتی+تصاویر
اسناد محرمانه پستوهای پادگان اشرف و لیبرتی+تصاویر
انتهای پیام/مشرق

با جستجویی کوتاه در موتورهای جستجو گر میابیم که منافقین هیچ تصویری از مریم رجوی که در نمایی نظامی حضور داشته است را منتشر نکرده اند و این امر بسیار قابل تامل است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme