https://telegram.me/empireoflies

اسرائیل نشنال نیوز: ایران بزرگ‌ترین قدرت موشکی منطقه است

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: یک روزنامه صهیونیستی نسبت به قدرت موشکی ایران ابراز نگرانی کرد.

اسرائیل نشنال نیوز در گزارشی نوشت: براساس آمار مرکز مطالعات استراتژیک و بین‌المللی، ایران دارای ذخایر موشکی و راکتی زیادی است و تهدیدی جدی محسوب می‌شود.

این روزنامه می‌افزاید: ایران در دهه ۱۹۸۰ توسعه زرادخانه موشکی خود را آغاز کرد و اکنون بزرگترین نیروی موشکی و راکتی را در خاورمیانه دارد. برآورد می‌شود ایران حدود یک هزار فروند راکت و موشک با بردی از ۹۰ تا هزار و ۲۰۰ مایل داشته باشد.

اسرائیل‌نشنال نیوز اضافه می‌کند: هم اکنون کشورهای غربی بعد از توافق هسته‌ای با ایران، تلاش می‌کنند این کشور رامتقاعد کنند فعالیت‌های موشکی خود را محدود کند. این موضوعی است که ایرانی‌ها آن را به شدت رد کرده‌اند.

بعد از توافق هسته‌ای با ایران موشک‌های ایران همچنان به قوت خود باقیست و توان ایران را برای استفاده از نیروهای نامنظم خود در منطقه تقویت می‌کند تا از این طریق جریان نفت را در خلیج فارس تهدید کند. برنامه موشکی و توانمندی‌های نامنظم ایران، همگی توان این کشور را برای دنبال کردن اهداف ژئوپلتیک خود در منطقه تقویت می‌کند.

انتهای پیام/کیهان

یک روزنامه صهیونیستی نسبت به قدرت موشکی ایران ابراز نگرانی کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme