https://telegram.me/empireoflies

بیش‌تر اسرائیلی‌ها از عملکرد نتانیاهو ناراضی‌ هستند

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در تازه‌ترین نظرسنجی انجام شده توسط یکی از مراکز مطالعات امور سیاسی در تل‌آویو، مشخص شد اکثر اسرائیلی ها از عملکرد نتانیاهو در عرصه سیاست خارجه راضی نیستند و معتقدند اسرائیل جایگاه و چهره خوبی در جهان ندارد.

در این نظر سنجی که توسط مرکز مطالعات سیاست خارجه ” متفیم” انجام شد تنها هفت درصد از شرکت کنندگان اعلام کردند به عقیده آن‌ها اسرائیل از چهره و جایگاه خوبی در جهان برخوردار است.

در این نظرسنجی بیش‌تر شرکت‌کنندگان با ابراز نارضایتی از چهره اسرائیل در عرصه بین‌المللی پیشرفت در روند صلح خاورمیانه را در بهبود چهره تل‌آویو در جهان موثر دانستند.

همچنین ۶۰ درصد از شرکت‌کنندگان اعلام کردند که از عملکرد بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی در عرصه سیاست خارجی راضی نیستند و به عقیده آن‌ها نتانیاهو در خصوص پرونده ایران شکست خورده است.

۷۸ درصد شرکت کنندگان نیز اعلام کردند ضعف وزارت خارجه اسرائیل به امنیت ملی اسرائیلی‌ها ضرر زده است.

در همین حال ۴۱ درصد اعلام کردند روابط اسرائیل با آمریکا بدتر شده است.

انتهای پیام/تسنیم

در تازه‌ترین نظرسنجی انجام شده توسط یکی از مراکز مطالعات امور سیاسی در تل‌آویو، مشخص شد اکثر اسرائیلی ها از عملکرد نتانیاهو در عرصه سیاست خارجه راضی نیستند و معتقدند اسرائیل جایگاه و چهره خوبی در جهان ندارد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme