https://telegram.me/empireoflies

اسرائیل برنامه خرابکاری برای راهپیمایی روز قدس داشت

به گزارش «امپراتوری دروغ»، حجت الاسلام سیدمحمود علوی در جمع راهپیمایان شهر ری، اظهار داشت: رژیم صهیونیستی در زمانی شعار خود برای اشغال فلسطین سرزمین بی ملت برای ملت بی‌سرزمین است را سرلوحه خود قرار داده بود در حالی که حدود دو میلیون فلسطین در آن سرزمین زندگی می کردند و چیزی در جهان به نام اسرائیل وجود نداشت، این رژیم با کمک انگلستان و با هدف پلید نفاق بنا گذاشته شده که رابطه کشورهای اسلامی آسیایی و کشورهای اسلامی آفریقایی را قطع کنند.

علوی ادامه داد: طبق آمار سازمان ملل طی دو سال بعد از ویرانی ها حدود ۱۵۰ هزار اسرائیلی در خانه های فلسطینی ها مستقر شدند و با برپایی جوخه های اعدام به تجاوزهای وحشیانه خود ادامه دادند.

وزیر اطلاعات یادآور شد: غربی‌ها اسرائیل را نمونه بارز تعهد به حقوق بشر می دانند که نشان از این است که غربی ها هیچ درک و شناختی از حقوق بشر ندارند.

وی با اشاره به اینکه بعد از انتخاب حماس به عنوان دولت قانونی فلسطین، آمریکا و اسرائیل مردم مظلوم فلسطین را مورد محاصره قرار دادند، گفت: در این زمینه باید شهرک سازی ها در فلسطین متوقف شود، هم اکنون اسرائیل سازمان ملل و شورای امنیت را به سخره گرفته است و هیچ اهمیتی به قطعنامه های صادره در مورد بازگشت آوارگان فلسطینی به سرزمین خود نمی دهد.

این مسئول افزود: رژیم غاصب صهیونیست تمام کشورهای منطقه را به راحتی تهدید می کند در صورتی که طبق مقررات بین‌المللی نباید این کار را انجام دهد و کشورهایی نظیر لبنان و فلسطین و سوریه و حتی ایران را هم تهدید می کند که در همان قدم اول در لبنان شکست خورد، باید با چنین رژیمی سخت ترین برخوردها انجام شود اما این رژیم حمایت های فراوانی از جانب غرب دریافت می‌کند.

علوی اظهار داشت: بعضی ها می گویند مسئله غربیها و فلسطینی‌ها به ایران چه ربطی دارد، ما مسلمانیم و اسلام اجازه بی تفاوتی در مقابل مسائل مسلمانان را نمی دهد، کسی که اعتنایی به مسئله فلسطین نداشته باشد، مسلمان نیست، آن روزی که امام راحل در سال ۵۸ جمعه آخر ماه رمضان را روز قدس نامیدند، در آن موقع تنها ما بودیم که شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را سر دادیم، در آن زمان کشورهای عربی منطقه در موضع دفاع و اسرائیل در موضع حمله قرار داشت.

وی عنوان کرد: اسرائیل در لبنان از حزب الله با قدرت و صلابت همیشگی اش ضربات سخت و مهلکی را دریافت کرد و آرمان خود را که سرزمینی از نیل تا فرات بود را به دست فراموشی سپرد، رژیم صهیونیستی یک سیلی ۳۳ روزه از لبنان و یک سیلی ۲۲ روزه از غزه دریافت کرد و اکنون نیز لحظه به لحظه سیلی های جدیدی از غزه دریافت می کند به طور قطع در پایان نیز اسرائیل رسوا خواهد شد.

این مسئول خاطرنشان کرد: اسرائیل امسال برای خرابکاری در ایران برنامه های فراوانی داشت تا روز قدس در ایران با مشکل مواجه شود، اما با یاری خداوند و کمک سربازان گمنام امام زمان همه آن توطئه ها در نطفه خنثی و با شکست مواجه شد.

وزیر اطلاعات افزود: امروز در خط مقدم مذاکرات هسته ای نمایندگان ملت ایران با صلابت و قدرت همیشگی در مقابل خواسته‌های غربی‌ها کوتاه نیامده و وظیفه خود را به بهترین نحو انجام داده اند، وزارت اطلاعات نیز پنجه فولادی خود را در گلوی دشمنان فرو برده و با کمک سربازان گمنام امام زمان و شما مردم این امنیت و آسایش را در ایران پایدار کرده است.

علوی در پایان ضمن تشکر از حضور پر صلابت مردم همیشه در صحنه بیان داشت: به واقع مردم با وحدت خود در تمامی مواقع نشان داده‌اند در زمان های مورد نیاز پای این نظام می ایستند و از آرمانهای انقلاب و نظام دفاع می‌کنند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme