https://telegram.me/empireoflies
فرمانده نیروی انتظامی گفت: برای ارتقای امنیت و آرامش زائران اربعین حسینی(ع) بیش از ۳۰ هزار نفر از کادر نیروی انتظامی در ۳ مرز در نظر گرفته‌شده برای عبور و مرور زائران اربعین مستقر می‌شوند.

استقرار ۳۰۰۰۰ نیروی پلیس در مرزهای عراق همزمان با اربعین حسینی

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغسردار حسین اشتری ظهر امروز در دیدار با آیت‌الله مصباح یزدی که در موسسه آموزشی امام خمینی(ره) برگزار شد، اظهار داشت: قرارگاه پلیس‌راه استان قم امروز رسماً به بهره‌برداری رسید.

وی افزود: خوشبختانه ارتباط و تعامل مردم نیروی انتظامی با مردم مناسب و مستمر است، نیروی انتظامی با رویکرد اقتدار همراه با رأفت و مهربانی حرکت می‌کند، با وجود اهمیت پیشگیری‌های اجتماعی مجرمان نباید از ترس و اقتدار نیروی انتظامی حاشیه امنی داشته باشند.

فرمانده نیروی انتظامی با تأکید بر اهمیت فضای مجازی گفت: نیروی انتظامی اشراف به فضای مجازی را از سیاست‌های مهم خود می‌داند، یکی از اقدامات و سیاست‌های مهم نیروی انتظامی اجرای طرح‌های امنیت اخلاقی بوده تا از این طریق مانع از اشاعه و گسترش مفاسد اخلاقی در سطح جامعه شود.

اشتری ابراز کرد: در مسئله حجاب و عفاف ۲۶ دستگاه و نهاد مسئول هستند اما اقدامی در این خصوص انجام نمی‌دهند، با وجود کم‌کاری دستگاه‌های دیگر نیروی انتظامی به وظیفه ذاتی خود در مبارزه با بی‌حجابی عمل می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به منویات مقام معظم رهبری افزایش و گسترش فضای دینی، اسلامی و انقلابی در نیروی انتظامی از سیاست‌ها و رویکردهای اصلی نیروی انتظامی است.

فرمانده نیروی انتظامی با تأکید بر حساسیت نیروی انتظامی بر فضای مجازی عنوان کرد: برگزاری دوره‌های بصیرت برای ارتقای باورهای دینی و انقلابی پرسنل نیروی انتظامی در دستور کار قرار دارد، پلیس حساسیت بسیار زیادی بر روی مسئله فضای مجازی دارد چراکه این فضا امروز به بلای جان و چالش مهم خانواده‌های جامعه تبدیل‌شده است.

اشتری با بیان تلاش نیروی انتظامی در مبارزه با مفسدان اقتصادی ابراز کرد: در روزهای گذشته متهم اصلی پرونده سکه ثامن دستگیر شد که بیش از ۱۰ میلیارد تومان کلاه‌برداری از مردم داشته است، اگر مردم و دستگاه‌های دیگر به کمک نیروی انتظامی بیایند این دستگاه توفیقات بیشتری می‌تواند کسب کند.

وی با اشاره به تمهیدات نیروی انتظامی در برقراری امنیت زائران اربعین حسینی(ع) ادامه داد: برای ارتقای امنیت و آرامش زائران اربعین حسینی(ع) بیش از ۳۰ هزار نفر از کادر نیروی انتظامی در سه مرز در نظر گرفته شده برای عبور و مرور زائران اربعین مستقر می‌شوند.

انتهای پیام/تسنیم

فرمانده نیروی انتظامی گفت: برای ارتقای امنیت و آرامش زائران اربعین حسینی(ع) بیش از ۳۰ هزار نفر از کادر نیروی انتظامی در ۳ مرز در نظر گرفته‌شده برای عبور و مرور زائران اربعین مستقر می‌شوند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme