https://telegram.me/empireoflies

استفاده ابزاری صهیونیست از ناسیونالیسم ایرانی!

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رادیو فردا از جمله رسانه‌هایی است که همواره در جهت اهداف مختلف حمایتی از یهودیت صهیونیسم اقدامات و گزارش‌های خبری خود را در این جهت سوق داده و به دنبال تحریف تاریخ و استفاده از موقعیت‌های مختلف در جهت تقویت صهیونیست‌ها است.

در همین رابطه با ترویج و تبلیغات مختلف در رسانه‌های بیگانه و همسو سعی در اجرای این مهم داشته و دارد. بطوریکه در گزارش اخیر این رادیوی بیگانه سعی در به دست آوردن محبوبیت و چهره‌سازی مثبت برای صهیونیست‌ها است.

در قسمتی از این گزارش رادیو فردا نوشت:

“در روز هفتم آبان، روز گرامیداشت یاد کوروش کبیر، پادشاه هخامنشی، یهودیان می‌گویند تنها قومی هستند که کورش کبیر را به‌عنوان «منجی» و «رهایی‌بخش» قوم خود تلقی می‌کنند. القاب «منجی» و «رهایی‌بخش» از سوی یهودیان تنها برای کوروش کبیر به‌کاررفته و چنین توصیفی برای هیچ‌یک دیگر از قوم یهود و خود حضرت موسی خطاب نشده است.”

در قسمتی دیگر از گزارش این رادیو سعی دارد به‌نوعی خدمات کوروش کبیر به یهودیت را تبلیغ نماید و در تاریخ‌سازی برای این متجاوزان بی‌هویت، تاریخ‌سازی نماید. قسمتی از این متن در ذیل آورده شده است:

“یهودیان تأکیددارند که کوروش کبیر به‌عنوان یک پادشاه دادگستر و عدالت‌جو، اشیا قیمتی را که از خزانه معبد مقدس ویران‌شده یهود توسط قوای فاتح به غنیمت گرفته‌شده بود، به یهودیان پس داد و آن‌ها را همراه با کاروانی از نیروهای حکومت خود در کنار یهودیان به اورشلیم باستانی برد. برای همین است که منشور کوروش کبیر برای یهودیان نیز صاحب اهمیتی بسزا است.

Capture.JPG0124

انتهای پیام/دیده‌بان

با فرارسیدن روزی با عنوان کوروش، رسانهٔ سازمان سیا و حامی صهیونیست‌ها کوروش را منجی یهودیان معرفی کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme