https://telegram.me/empireoflies

استعفا پشت استعفا/فرش‌گرد از حد نصاب افتاد!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر ۲۶ شهریور ۱۳۹۷، گروهی موسوم به “فرشگرد” در میان سلطنت طلب‌ها شکل گرفت؛ گروهی که از سوی رضا پهلوی تشکیل شد و از حمایت همه جانبه رسانه‌های اپوزیسیون همچون بی‌بی‌سی، رادیو فردا و من و تو برخوردار بود اما پروژه جدید سلطنت‌طلب‌ها، در همان ابتدای کار ناکام ماند و شکست خورد.

این گروه که از چند ماه پیش و با تبلیغات و مانور سیاسی فراوان و البته با همراهی تمام عیار تلویزیون‌های فارسی زبان به صحنه آمده بود و در همان زمان اعضای آن قبل از اعلام وجود رسمی‌ گروه با نامه به ترامپ و تقاضا از او برای جنگ، حمایت از تحریم‌های اقتصادی کمرشکن، و دست زدن و هورا کشیدن برای افراطی‌ترین و منفور‌ترین سیاستمداران امریکایی نهایت نوکری خود را برای قدرت‌های بیگانه به نمایش گذاردند، ظاهرا در حال فرو پاشی است و اخیرا چند نفر از اعضای آن اعلام کرده‌ا‌ند که از گروه کناره‌گیری خواهند کرد.

به زبان ساده این گروه هیچگاه چیزی بجز یک جمع کوچک “بچه پررو” و پر مدعا که تصور میکردند میتواند با نامه پراکنی به افراطی‌ترین سیاستمداران امریکایی رضا ربع پهلوی، را به قدرت برساند، نبود. اینها یک گروه کوچک در ایران بودند که سابقا نام “دانشجویان لیبرال” به یدک می کشیدند، ولی‌ نه از لیبرالیسم چیزی میدانستند و نه از دموکراسی. “رهبران” آنها سعید قاسمی‌نژاد، امیرحسین اعتمادی و یوحنا نجدی بودند.

اینها به خیال خود میخواستند با “میدان میلیونی” یعنی‌ تظاهرات به سبک کشور‌های اروپای شرقی‌ “انقلاب فیروزه ای” راه بیندازند. در ماه آذر و دی گذشته دوبار از مردم در ایران دعوت کردند که به تظاهرات بپردازند، ولی‌ حتی یک نفر هم شرکت نکرد.

در ماه‌های اخیر خبر استعفای ۳ تن از اعضای این گروه به نام‌های دامون گلریز، عبدالرضا احمدی و امیریحیی آیت‌اللهی منتشر شد و پیش‌تر نیز میثم مهرانی، روناک خاکبان و دینا زیاری از این گروه جدا شده بودند.

اما در روزهای اخیر یکی دیگر از افراد عضو این گروه خبر استعفای خود را اعلام کرد. این فرد کسی جز سلمان سیما نیست.

به نظر می‌رسد موج استعفا از گروه‌های اپوزیسیون جمهوری اسلامی ایران به خصوص سلطنت‌طلبان به دلیل ناتوانی در میان این عناصر ضدانقلاب پایانی ندارد و در روزهای آینده اخبار جدیدی منتشر می‌شود.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme