https://telegram.me/empireoflies

استعفای مجری من و تو و بازگشت به ایران

اختصاصی_ به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: جشنواره  فیلم فجر که در حال برگزاری است با حضور سوال برانگیز «منصوره حسینی» مجری اتاق خبر شبکه من و تو همراه شده است. شبکه من و تو شبکه بهایی و انگلیسی شناخته شده ایست که هجمه های بسیاری نسبت به نظام و مسئولین را در دستور کار خود داشته و دارد. واین مجری شبکه بهایی من و تو نقش اساسی در خبر پراکنی و شایعه سازی در این شبکه داشته است.

این مجری با حضور در کاخ جشنواره با استقبال برخی از دست اندرکاران جشنواره روبرو گردیده است و شاید با توجه به این موضوع می توان حدس زد که پیش ازین از حضور وی با خبر بوده اند.

۲۰۱۶-۰۴-۲۵_۱۱-۵۲-۰۸

اخیرا شایعاتی شنیده شده که وی از این شبکه بهایی استعفا داده و از حدود دو ماه پیش تا کنون به این شبکه مراجعه نکرده است احتمال این که وی تصمیم گرفته باشد در ایران بماند نیز از شنیده هایی است که این روز ها در فضای مجازی به وفور گفته می شود.البته دبیر این جشنواره و مسئول روایط عمومی این جشنواره گفته که وی از حضور این مجری ضد انقلاب در این جشنواره اطلاعی نداشته و سیستم های امنیتی باید پاسخگوی این موضوع باشند.

البته سابقه افرادی که در شبکه من وتو کار می کنند کاملا مشخص است این افراد بر اساس قراردادی که امضا می کنند باید حتما دارای مذهب بهایی و هم جنس باز باشند که هیچ کدام از این مجریان از این امر مستثنی نیستند.

۱۰۱۲۷۲۲_۱۰۲۰۷۷۹۱۷۰۰۸۰۵۹۴۷_۵۴۶۰۵۹۶۹۵۲۶۱۹۰۶۲۲۱۱_n

از سال ها پیش برخی از نهاد ها در کشورمان برای ضربه زدن به این شبکه های ضد وطنی سازوکاری را در برنامه های خود طراحی نمودند که افرادی را از جریان های ضد انقلاب با تواب سازی و تضمین به عدم برخورد قضایی به کشورمان بازگردانند تا از این طریق بتوانند مخالفان خارج کشور را به حداقل برسانند.

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme