https://telegram.me/empireoflies

استعفای مجری زنِ «صدای آمریکا» حاشیه‌ساز شد!

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: باز هم یکی از مجریان زن شبکه پرحاشیه «صدای آمریکا» از این تلویزیون آمریکایی برای همیشه جدا شد تا بار دیگر حاشیه‌ها در اطراف این شبکه به وجود آید.

«نگار محمدی» یکی از مجریان زنِ شبکه «صدای آمریکا» که از سال ۸۷ در این شبکه مشغول به فعالیت بود، چند شب پیش به‌طور ناگهانی در یکی از بخش‌های خبری بخش فارس VOA اعلام نمود دیگر در این شبکه فعالیت نخواهد کرد.

با آنکه محمدی دلایل جدایی‌اش از «صدای آمریکا» را مسائل شخصی عنوان کرده، اما سابقه اخراج یا استعفای مجریان زن این شبکه، شک و تردیدهای زیادی درباره دلیل واقعی جدایی این مجری زن از VOA را ایجاد نموده است.

«نگار محمدی» که در هشت سال اخیر علاوه بر خبرخوانی، اجرای چند برنامه ازجمله برنامه «زن امروز» را داشت، در حاشیه‌های پیرامون «صدای آمریکا» غرق شد.

وی که متولد ۱۳۶۴ و فارغ‌التحصیل رشته روزنامه‌نگاری از دانشگاه تهران است، در سال ۱۳۸۷ به بهانه ادامه تحصیل به آمریکا رفت، اما در آنجا از طریق یکی از دوستانش به استخدام در «صدای آمریکا» درآمد.

سالهای ابتدایی فعالیت «نگار محمدی» در VOA

در سالهای اخیر مجریان زنی مانند «نگار مرتضوی»، «مهشید ندیری»، «الهام ستاکی» و … به‌سبب عدم‌احساس امنیت در دست همکاران مردشان، مجبور به استعفا از «صدای آمریکا» شده‌اند و حتی به اجبار برای همیشه کار رسانه‌ای را کنار گذاشته‌اند.

حضور افراد بدنامی مانند «مهدی فلاحتی»، «مسعود سفیری» و «آرش سیگارچی» که در سایه حمایت «ستاره درخشش» مدیر بخش فارسی VOA در این شبکه فعالیت می‌کنند، احتمال مجبور شدن «نگار محمدی» به جدایی از این شبکه را دوچندان می‌کند و گویا زنان در «صدای آمریکا» از دست این سه مَرد (بهتر است بگوییم نَر!) امنیت ندارند.

در سالهای گذشته نیز چندین تن از کارمندان «صدای آمریکا» به دلایل مختلفی از جمله باندبازی، عدم آزادی بیان، تجاوز جنسی و امثالهم بیکاری را به حضور در این شبکه وابسته به دولت آمریکا ترجیه دادند. لحن همراه با ناراحتی «نگار محمدی» و اینکه قصد دارد در بخشهایی کاملاً متفاوت (دور از عوامل شبکه صدای‌آمریکا) به فعالیت خود ادامه دهد، تقویت کننده این احتمال است.

در سالهای اخیر عملکرد ضعیف و خویشاوندسالاری و باندبازی در شبکه «صدای آمریکا» اعتراض بسیاری از عناصر اپوزیسیون را در پی داشته و آنها خواهان تغییرات اساسی در این رسانه دولتی شده‌اند.

انتهای پیام/

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: باز هم یکی از مجریان زن شبکه پرحاشیه «صدای آمریکا» از این تلویزیون آمریکایی برای همیشه جدا شد تا بار دیگر حاشیه‌ها در اطراف این شبکه به وجود آید. «نگار محمدی» یکی از مجریان زنِ شبکه «صدای آمریکا» که از سال ۸۷ در این …

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme