https://telegram.me/empireoflies

استخدام در VOA با پارتی‌بازی «ربع پهلوی»

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «مهدی آقازمانی» یکی از عناصر اپوزیسیون است که برای کسب منافع شخصی حاضر است هر کاری بکند. او که پیشتر پس از فرار از ایران در آمریکا به مجری‌گری در شبکه «افق ایران» زیرنظر «ربع پهلوی» پرداخته بود، پس از قطع ارتباط پهلوی با این شبکه، به شبکه «اندیشه» پیوست و مدتی در این رسانه سلطنت‌طلب فعالیت نمود.

این اپوزیسیون فراری که سابقه توهین به مقدسات اسلامی را دارد و تاکنون چندین بار از تحریم‌های ضدایرانی مقامات آمریکایی حمایت کرده است، ازتباط نزدیک با افراد بدنامی مانند «مسیح علینژاد» و «ربع پهلوی» و حتی فخرآور دارد. از این رو، آقازمانی با استفاده از این ارتباط‌ها توانسته جا پای خود را در شبکه دولتی «صدای آمریکا» باز کند و جدیدا فعالیت خود را در این شبکه‌ی تندرو آغاز کرده است.

علاوه بر اینکه آقازمانی به فشار افرادی مانند «فخرآور» و «ربع پهلوی» وارد شبکه صدای‌آمریکا شده، فشارهای اخیر بر «ستاره درخشش» مدیر این شبکه نیز در حضور افرادی مانند آقازمانی در شبکه مذکور قابل توجه است. پس از روی کارآمدن ترامپ در آمریکا و بخصوص در ماه‌های اخیر، عنصر اپوزیسیون نزدیک به حزب جمهوری‌‌خواه آمریکا تلاش کرده‌اند تا با فشار به درخشش و مطرح کردن ادعای همکاری او با حکومت ایران، زمینه برکناری یا مطیع شدن او را فرهم کنند که به نظر می‌رسد درخشش نیز برای نگه‌داشتن جایگاه خود، گزینه دوم را انتخاب کرده و ضمن برکناری برخی افراد منتقد جمهوری‌خواهان در آمریکا، بعضی افراد نزدیک به حزب جمهوری‌خواه را وارد صدای‌آمریکا بکند و عملاً به آنها باج بدهد.

به هر حال، هر روز که می‌گذرد، مواضع شبکه‌هایی مانند صدای‌آمریکا بیش از پیش رویکرد ضدایرانی آنها را بیشتر نشان می‌دهد.

 

انتهای متن/

«مهدی آقازمانی» یکی از عناصر اپوزیسیون است که برای کسب منافع شخصی حاضر است هر کاری بکند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme