https://telegram.me/empireoflies

استخدام در ارتش شاهنشانی، به شرط بازنشر مطالب ربع!

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در ماه‌های اخیر وضعیت «ربع پهلوی» در شرایطی قرار دارد که برای جذب هواداران جدید، دست به هر کاری می‌زند.

پس از سخنان ضدملی «ربع پهلوی» در یک سال اخیر، بسیاری از طرفدارانش از او دل بریده و متوجه شده‌اند با وی نمی‌توانند آینده روشنی برای خود تصور کنند. بنابراین فرزند منتسب به شاه مخلوع، پس از اطلاع از این موضوع، سعی کرده به هر روش ممکن هواداران خود را افزاش دهد. او در این راه ننگ ارتباط به منافقین و تجزیه‌طلبان تا سیاست‌مداران آمریکایی و صهیونیست و سعودی را به تن خریده تا به گمان خود بتواند با افزایش قدرت به مبارزه خود با جمهوری‌اسلامی ادامه دهد!

وضعیت «ربع پهلوی» به قدری وخیم است که برای جلب توجه‌ها به سمت خود، دست به هر اقدام ابلهانه‌ای می‌زند، از جمله وعده‌های سر خرمن!

«ربع پهلوی» از یک از اطرفیانش به نام «سیاوش امانیه» خواسته تا با انتشار فایلی صوتی، طرفدارانش را به بازنشر مطالب و مصاحبه‌های او در شبکه‌های اجتماعی ترغیب کرده و به آنها وعده دهد تا پس از مبارزه و سرنگونی حکومت جمهوری‌اسلامی(!) و تشکیل ارتش شاهنشانی، آنها به استخدام ارتش درآیند!

این پیام در حالی از سوی «سیاوش امانیه» منتشر شد که فایل صوتی این سخنان در عرض کمتر از ۱۸ ساعت، در سایت یوتیوب بیش از ۴۵ هزار بار مورد بازدید قرار گرفت و بیش از ۳۵۰ نفر لایکش کردند!!

این فراخوان ابلهانه توهین «ربع پهلوی» و اطرافیانش به شعور مردم ایران، با اعتراض برای از منتقدان او مواجه شد. یکی از عناصر سلطنت‌طلب مقیم اروپا به نام «امید دانا» با بیان اینکه “طرفداران «رضا ناپهلوی» نه چیزی در دلشان است و نه در مغزشان” ، تصریح کرد: “اینها با این رفتارهایشان ده‌ها سال است که همه را سر کار گذاشتند و جلوی موفقیت ما را گرفته‌اند … خوشحالی «رضا ناپهلوی» و طرفدارانش از تلاش آمریکا برای تغییر حکومت در ایران و دخالت خارجی در امور داخلی کشورمان، نشان خیانت او و بسیاری از عناصر اپوزیسیون است … “

این اپوزیسیون مقیم سوئد، با اعتراف به ناتوانی اپوزیسیون در مقابله با جمهوری‌اسلامی ایران، گفت: “… در بین اپوزیسیون، چرندگو بسیار زیاد شده و با این وضعیت امیدی به تغییر در ایران نیست …”

همان‌طور که می‌بینید، اپوزیسیون ناامید از تغییر در ایران، به هر راهی تمسک می‌جوید تا بتواند چند طرفدار به خود بیفزاید در ایران راه وعده‌های احمقانه‌ای می‌دهد که صدای دیگر عناصر اپوزیسیون را هم در می‌آورد.

پایان/

اپوزیسیون ناامید از تغییر در ایران، به هر راهی تمسک می‌جوید تا بتواند چند طرفدار به خود بیفزاید در ایران راه وعده‌های احمقانه‌ای می‌دهد که صدای دیگر عناصر اپوزیسیون را هم در می‌آورد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 3.12 ( 3 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme