https://telegram.me/empireoflies

استانداردهای دوگانه حقوق‌بشر غربی + فیلم

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در سالهای دهه ۶۰ خورشیدی خون‌های آلوده به ویروس‌های خطرناک در فرانسه توزیع شد و مسئولان این کشور با آنکه اطلاع داشتند، اما فراورده فاکتورهای انعقاد خونی آلوده به ویروس HIV و هپاتیت را به برخی از کشورهای جهان از جمله جمهوری اسلامی ایران صادر کردند.

این فاکتور در کمک به انعقاد خون بیماران مبتلا به هموفیلی مصرف می‌شود و در نتیجه تعدادی از بیماران هموفیلی کشورهای دریافت کننده به ویروسHIV و بیماری ایدز و هپاتیت مبتلا شدند.

هرچند بازه زمانی توزیع خون‌های آلوده در فرانسه و صدور آنها به کشورهای دیگر تنها ۶ ماه بود، اما مشکلات آن برای بسیاری از خانواده‌های ایرانی همچنان ادامه دارد. در آن سالها هزاران ایرانی به‌سبب خون‌های آلوده مذکور به بیماری ایدز و هپاتیت مبتلا شده و در این مدت صدها نفر جان خود را از دست دادند.

به گفته برخی کارشناسان، ارسال خونهای آلوده به HIV+ از فرانسه به ایران با صورت هدفمند انجام شده است؛ هرچند که مسئولان فرانسوی این ادعا را رد می‌کنند.

مادری در غم از دست‌دادن فرزندش، ناشی از استفاده از خون‌های آلوده فرانسوی

مادری در غم از دست‌دادن فرزندش، ناشی از استفاده از خون‌های آلوده فرانسوی

اما در اینجا آنچه مورد توجه است، اینست که مدعیان حقوق بشر غربی که در برابر مجازات متجاوزان جنسی، قاچاقچیان مواد مخدر، قاتلان زنجیره‌ای، جاسوسها و مزدوران وطن‌فروش سر و صدای بین‌الملی و موج‌رسانه‌ای ایجاد می‌کنند، اما در برابر فجایعی اینچنینی لب نمی‌گشاید و سکوت‌محض را ترجیه می‌دهند.

این حقوق‌بشری‌های غرب‌زده که برای یک متجاوز جنسی و جاسوس و قاتل زنجیره‌ای و تروریست‌هایی که دانشمندان هسته‌ای ایران اسلامی را به خاک و خون می‌کشند، ساعتها خبر و مصاحبه پخش می‌نمایند و متینگ برگزار می‌کنند، اما در قبال این جنایات که تاکنون جان صدها زن، مرد و جوان ایرانی را گرفته سکوت کرده اند.

در سالهای اخیر تقریباً هیچ یک از رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه از جمله «بی‌بی‌سی فارسی»، «صدای آمریکا»، «یورونیوز»، «رادیو فردا»، «دویچه‌وله» و … که در قبال کوچک‌ترین مشکلی در ایران واکنش نشان می‌دهد، به این موضوع مهم و اقدام ضدانسانی دولت فرانسه اشاره‌ای نکرده‌اند؛ همچون کبکی که سر خود را در برف می‌کند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

درباره admin_hr

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme