https://telegram.me/empireoflies

«اسب تروا»‌ی شبکه جم برای نهاد خانواده

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «محمدصادق کوشکی» در یادداشتی نوشت:

یک نکته بدیهی است که جامعه ایرانی جامعه خانواده محوری است و خانواده را به عنوان رکن اصلی خود پذیرفته و همه ایرانیان چه مسلمان و چه غیرمسلمانان ایرانی در طول تاریخ این محوریت خانواده را قبول کرده‌اند. اگر استحکام در جامعه ایرانی و تداوم فرهنگ دینی را می‌بینیم بیشتر از هر نکته دیگری مدیون استحکام خانواده هستیم. عموم شهدایی که در دفاع مقدس به شهادت رسیدند، قبل از انقلاب در دامن خانواده ها به عنوان انسان‌های والا و نمونه و شهادت طلب بزرگ شدند.شهدای دفاع مقدس و انقلاب اسلامی در کانون خانواده تربیت شدند.

حال دشمن برای ضربه به کشور نهاد خانواده را هدف قرار داده است. دشمنان نظام و کشور پس از ۳۷ سال تلاش برای ضربه به ایران، با شناختی که از جامعه ایرانی به دست آوردند بهترین کار را ضربه به نهاد خانواده دیدند و استفاده از رسانه‌های تصویری یکی از راه‌های رسیدن به هدفشان بود. با راه اندازی شبکه‌های ماهواره ای قدم به قدم به کانون خانواده نزدیک شدند و نفوذ و تخریب را آغاز کردند.

آنها تهاجمات طی ۳۷ سال گذشته را بررسی کرده و متوجه شدند بهترین ضربه را می توانند از نفوذ به نهاد خانواده بزنند به همین دلیل خانواده را با راه اندازی شبکه هایی مانند جم هدف قرار دادند و دشمنان نظام همگام با هم در این مسیر قدم گذاشتند.

شبکه جم برای نزدیکی با خانواده ایرانی طی ماه های اخیر ، بازیگرانی را از ایران جذب کردند که طی سال های گذشته در فیلم های ایرانی بازی کرده بودند. نهاد خانواده با این چهره‌ها آشناست و آنها را راحت‌تر می پذیرد. به نوعی با این چهره‌ها اسب‌های تروا ساخته شد تا محتویات سریال‌های کلمبیایی که نتوانست تاثیر گذار باشد ،با چهره های آشنا به خانواده‌های ایرانی نفوذ پیدا کند.

در این میان برای مقابله با این نفوذ باید رسانه ملی را تقویت کرد تا با تمام توان و قدرت به ساخت برنامه‌های نمایشی بپردازد. اگر به رسانه ملی کمک مالی نشود مجبور است با گرفتن آگهی درآمد زایی کند که این روند، رسانه ملی را از رسالت اصلی خود دور می کند.

حمایت نکردن از رسانه ملی در این جنگ رسانه‌ای مانند رها کردن سربازی بدون تجهیزات در میدان جنگ است. ما از این سرباز بدون اسلحه و تجهیزات انتظار جنگ نباید داشته باشیم. همچنین رسانه ملی باید از نظرات دلسوزان انقلاب و نیروهای خوش فکر در این میدان کمک بگیرد.

باید تاکید کنم تنها سلاح پاسداری از نهاد خانواده، صدا و سیماست و ابزاری به قدرت رسانه ملی برای مقابله با نفوذ این شبکه‌ها نداریم.

انتهای پیام/فارس

دشمنان نظام و کشور پس از ۳۷ سال تلاش برای ضربه به ایران، با شناختی که از جامعه ایرانی به دست آوردند بهترین کار را ضربه به نهاد خانواده دیدند و استفاده از رسانه‌های تصویری یکی از راه‌های رسیدن به هدفشان بود.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme