https://telegram.me/empireoflies

از کاسه لیسی تا کیف انگلیسی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:«محمدنوری‌زاد»انقلابی‌نمای سابق  و اپوزیسیون امروز که توهین‌ها و سخنان شاذ و عجیبی مانند «ادای احترامبه شیطان‌پرستان»، «تبرئه جنایات منافقین»، «تشکر از خاندان منحوس پهلوی» «نفی شهادت حضرت زهرا (س)» و توهین به مراجع تقلید و روحانیون را در پرونده خود دارد، و در ادبیات اپوزیسیون به فاحشه‌سیاسی معروف است،هر از چند گاهی به واسطه کاسه لیسی اربابان غربی عربی خود حرف هایی می زند که اعلام کند هنوز به گوشتی متحرک تبدیل نشده و نفس می کشد.

در آخرین نسخه وطن فروشی این ضد انقلاب پر حرف وی در مطلبی شهادت سردار همدانی که در راه دفاع از حریم اهل بیت جان خود را نثار اسلام نمود ، تصفیه حساب درونی در سپاه پاسداران انقلاب دانست !!!

وی در صفحه شخصی خود می نوسد :«کشته شدن سردار همدانی اصلاً نه به گونه ای است که موجب خوشحالیِ کسانی شود که از وی و از فرماندهی اش آسیب دیده اند از سالهای ۸۸ به این سوی. سردار همدانی می توانست یک پاسدار مردمی باقی بماند و با همان خاطره های خوب انسانی اش، گنجی باشد برای این روزهای مردم ایران. وی اما مثل بسیاری از پاسداران سپاه، ترجیح داد یک گورِ پدری نصیب مردم بکند و دو دستی ریسمان چاکریِ ولایت را بچسبد تا قپه های سرداری بر شانه هایش جلوس فرماید».

وی در ادامه اظهارات خائنانه خود می نویسد:« دوستی از کشته شدنِ این سردار خبر داده بود. برایش نوشتم: کشته شدن سردار همدانی همینجوری نیست که خبرگزاری های مرعوب سپاه می گویند. احتمال می دهم این سردار در یک جنگ داخلی سپاه کُشانده شده. وی در این اواخر بشدت با جناب حجه الاسلام و المسلمین طائب – رییس سازمان اطلاعات سپاه – مشکل دار شده بود و این دو کارشان به یقه گیری هم رسیده بود. سردار همدانی که البته دستش به خون مردم در سال ۸۸ آغشته بود و افتخار می کرد به این که در تهران غائله ی فتنه گران را جمع کرده، این واخر علناً با طائب کل کل می کرد و به اصطلاح یاغی شده بود. با بروزِ این اختلاف، معمولاً برای یک سیستم اطلاعاتی و نظامی خوف این می رود که ای بسا فرد متمرّد در یکی از سفرهایش به جایی پناهنده شود یا اساساً ربوده شود. سپاهی که در یک حرکت فریبکارانه و ناجوانمردانه دست بکار می شود و خودش عده ای را به اسم دانشمند هسته ای از پا در می آورد و طبق برنامه رهبر را به خانه ی کشته شدگان می برد تا رهبر دستی به سر بازماندگان بکشد، چرا نباید یک سردار یاغی را در یک نقطه ی پر آشوب از پا در آورد و امضای داعش را پای ورقه ی مرگ وی بنشاند؟ به این نیز بیندیشید که پول هر فشنگ فشنگی را که روس ها در سوریه شلیک می کنند و پول هر ساعت ساعت حضورِ سربازان روسی، از جیب مبارک مردم ایران بیرون کشیده می شود همینجوری»

البته وی برای وطن‌فروشیهیچ گروهی  از ضد انقلاب را از قلم نمی‌اندازد و ذائقهوی با طیف‌های مختلف از سلطنت‌طلبانگرفته تا مارکسیست‌ها و بهائیان هم سو است. وی که ادعا می‌کند با کشیدن تابلوهای نقاشی و فروش آن‌ها زندگی می‌گذراند و هیچ منبع درآمد دیگری ندارد، در یکیاز بهترین مناطق تهران خانه‌ای ویلایی دارد.

لازم به یاد آوریست وی که تعامل نزدیکی با سایت های ضد انقلاب دارد احتمالا این اراجیف را با دستور گردانندگان این سایت ها نوشته تا بتواند اندکی از کینه و حقد آن حرامیان را از سرداران اسلام که در سوریه و عراق خواب را بر چشمانشان حرام کرده بگیرد .در روز های اخیر پس از شهادت سردار همدانی بسیاری از رسانه ها مثل  بی بی سی فارسی در مطالبی کاملا جهت دار سعی کردند انتقام فتنه ۸۸ را از این سردار بگیرند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۲ دیدگاه

  1. سلام
    چرا هیچ کس دهان این یاوه گوی مفلوک عقده ای را نمی بندد؟ مگر قرار است اسلحه بدست بگیرد تا دادگاهی شود؟
    نرمش در مورد این عوضی های منافق نتیجه خوبی ندارد.

  2. اگر آنها دروغگو هستند گناهکارند و به جهنم میروند پس شما چرا عصبی شده اید و فحش و ناسزا میدهید. با این استرسی که در این متن هست آدم شک میکند که شاید آنها رازی از شما را برملا کرده اند!

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme