https://telegram.me/empireoflies

از نامه نگاری با ترامپ برای تحریم ایران تا برگزاری کنسرت در اسرائیل

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روزهای پایانی سال ۲۰۱۶ میلادی، نامه‌ای از سوی جمعی از عناصر اپوزیسیون خارج نشین به «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور جدید آمریکا ارسال شد که در آن نامه از تشدید تحریم ملت ایران حمایت‌شده بود. این نامه خائنانه در طی روزهای اخیر بازتاب بسیار در بین مردم ایران داشت و سندی بر مزدوری مخالفان جمهوری اسلامی بود.

تعداد ۳۰ نفر از اعضای گروه‌های مخالف جمهوری اسلامی ازجمله افرادی مانند «احمد باطبی»، «شایان آریا»، «یوحنا نجدی»، «شهرزاد کریمی»، «مجید محمدی»، «شای خطیری»، «آرش سبحانی»، «علیرضا کیانی»، «امیرحسین اعتمادی» و …، با امضا و ارسال نامه برای ترامپ، با بی‌شرمی و وقاحت کامل، جمهوری اسلامی را حکومتی تروریستی و عامل ناآرامی منطقه غرب آسیا معرفی کردند و از ترامپ خواستند تا با اعمال تحریم‌های شدیدتر علیه ایران، در جهت اهداف عناصر اپوزیسیون اقدام کند.

یکی از این افراد خودفروخته که خوانندگی یک گروه موسیقی را هم به عهده دارد آرش سبحانی است وی در حال حاضر ساکن شهر نیویورک آمریکا می‌باشد. وی متولد تهران و تحصیل‌کرده رشته معماری از دانشگاه هنر اصفهان است که سال ۱۳۸۵ به سبب عشق و علاقه به آمریکا، به سان‌فرانسیسکو مهاجرت کرد. مواضع ضد ایرانی سبحانی در سال‌های اخیر سبب شده تا برخی از دوستانش از او دوری کنند.

سبحانی که از دوستان نزدیک «سامان اربابی» مجری ضدانقلاب و همجنسباز است، سابقه فعالیت در رسانه‌های مختلف اپوزیسیون ازجمله «صدای آمریکا» را دارد. «مه نور شادزی» (لونا شاد) مجری سابق شبکه «صدای آمریکا» و نامزد سابق «آرش سبحانی»، چندی پیش در مصاحبه‌ای از تجربیات تلخ خود در این شبکه سخن گفت.

«لونا شاد» درباره سبحانی دریکی از مصاحبه‌هایش گفته: “یکی از دلایلی که از صدای آمریکا اخراج شدم این بود که شخصی که با او (آرش سبحانی) رابطه داشتم، دوست داشت من از این شبکه بیرون بیایم و در آنجا نمانم و درواقع به خاطر «تعصبی»(!) که داشت، علاقه‌مند به ادامه فعالیت من در آن شبکه نبود و تحمل ماندن من را هم در آنجا نداشت و نارضایتی هم که من از این شبکه داشتم، مزید بر علت شد و ازآنجا اخراج شدم…”

گفته‌شده سبحانی به دلیل تجاوز همکاران مرد در صدای آمریکا به زنان این شبکه همسر خود را مجبور به کناره‌گیری نمود که نهایتاً هم به دلیل اختلافات پیش‌آمده این دو از هم جدا شدند.

البته ناگفته نماند لونا شاد که از غیرت و تعصب نامزد خود در صدای آمریکا می‌گوید زمانی در یک فیلم بانام “فریاد مورچه‌ها” مشغول بازی بود و در چند صحنه از این فیلم کاملاً برهنه می‌شود و پس‌ازآن هم با سبحانی اعلام نامزدی می‌کند!

 

اخیراً یکی از تحلیل گران ایرانی اسرائیلی در توئیتر خود مدعی شده که آرش سبحانی در اسرائیل کنسرت برگزار کرده و از وی به دلیل این کار تقدیر کرده است.

البته سبحانی به دلیل حساسیت‌هایی که در خصوص اسرائیل وجود دارد در این خصوص اظهارنظری نکرده و در این باره سکوت اختیار کرده ولی ظاهراً با این تحلیل‌گر اسرائیلی دراین‌باره هماهنگ نکرده که سفر و یبه اسرائیل باید مخفی بماند.

همچنین هفته پیش یک خواننده مرتد دیگر به نام شاهین نجفی کنسرتی را همراه با یک خواننده اسرائیلی در تل‌آویو برگزار کرد که موردتقدیر مئیر جاودان فر قرار گرفت.

لازم به یاد آوریست «آرش سبحانی» سابقه زیادی در فساد اخلاقی و حمایت از همجنسبازان دارد، بارها از رژیم صهیونیستی حمایت نموده و یکی از حامیان کمپین ترویج بی‌حجابی تحت مدیریت «مسیح علینژاد» است.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme