https://telegram.me/empireoflies

از مهاجرانی تا «مسیح علی‌نژاد»

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: سایت افشاگر «ویکی‌لیکس» عصر روز پنجشنبه (۲۸ خرداد ۹۴) اعلام کرد حدود ۵۰۰ هزار قطعه سند جدید از وزارت خارجه عربستان سعودی منتشر کرده است.

بنا به اعلام ویکی‌لیکس این اسناد پیامهای محرمانه‌ای را شامل می‌شوند که از سفارتخانه‌های عربستان سعودی در سرتاسر دنیا مخابره شده است.

یکی از سندهای منتشر شده توسط ویکی‌لیکس درباره عربستان نشان می‌دهد که سفارت این کشور در لندن هزینه تحصیل پسر «عطاالله مهاجرانی» از حامیان فتنه ۸۸ و کارشناس رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه را تامین کرده‌اند. این سند که تاریخ آن برای ۱۰ اکتبر سال ۲۰۱۱ است، اشاره می‌کند که به درخواست عطاالله مهاجرانی این بورس تحصیلی در مقطع دکترا برای پسرش توسط سفارت عربستان تامین شده است.

این سند اشاره دارد که سفارت عربستان در لندن هزینه بیش از ۱۲ هزار پوندی برای هرسال تحصیلی (۴ سال از ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۵) و هزینه‌ای بالغ بر ۴۲۵۶ پوند برای هزینه‌های زندگی پسر مهاجرانی را تامین کرده است.

«بی‌بی‌سی فارسی» در این باره گفت که دستور پرداخت هزینه تحصیل پسر مهاجرانی از سوی مقامات ارشد عربستان از جمله «ملک عبدالله» پادشاه سابق یا «سعود الفیصل» وزیر امور خارجه سابق این کشور صادر شده است. همچنین مهاجرانی برای کسب درآمد، از سوی مسئولان رژیم آل‌سعود به‌عنوان عضو هیأت مدیره مرکز گفت‌وگوی ادیان در وین اتریش درآمده است.

در سالهای اخیر بارها از روابط و مناسبات برخی فعالان فتنه ۸۸ و اپوزسیون فراری با سازمان‌های امنیتی بیگانه سخن گفته شده است. «عطاالله مهاجرانی» که در قبال این افشاگری «ویکی‌لیکس» شوکه شده، گفت به‌زودی نسبت به این اسناد واکنش نشان خواهد داد.

«حامد صراف‌پور» از اپوزسیون خارج‌نشین و از اعضای سابق گروهک تروریستی منافقین، در واکنش به اسناد منتشر شده «ویکی‌لیکس»، با بیان اینکه فساد و وابستگی عناصر اپوزسیون جمهوری اسلامی تنها به یک یا دو نفر ختم نمی‌شود، در صفحه فیسبوک خود نوشت: “… بقیه هم یک روز افشا خواهند شد. از «مجتبی واحدی» و «داوودی مقدم» گرفته تا «بابک داد» و «علیرضا رضایی» و خانم «مسیح علی‌نژاد» …”

صراف‌پور با اذعان به مزدوری بسیاری از اپوزسیون فراری برای کشورهای غربی از جمله آمریکا و انگلیس با هدف پول‌درآوردن و گذراندن زندگی خفت‌بار در خارج از ایران، گفت: “… اینها تصور نکنند که ما نمی‌دانیم با حقوق پناهندگی و کمکهای مالی این و آن یار و دلبر نمی‌توان در بهترین دانشگاه‌های اروپا و آمریکا درس خواند و هر روز در سیر و سیاحت بین آمریکا و اروپا بود. نوری‌زاده‌ها و سازگاراها قبلا لو رفته‌اند.”

«مسیح علی‌نژاد» خبرنگار فراری و مدیر کمپین ضداسلامی «آزادی یواشکی زنان در ایران» که دارای ارتباط نزدیکی با دستگاه‌های جاسوسی بیگانه است، در سالهای اخیر به‌طور مخفی و آشکار کمک‌های دلاری بسیاری از نهادهای حقوق‌بشری عمدتاً وابسته به آمریکا و رژیم صهیونیستی کسب کرده است. در آخرین نمونه، وی فروردین ماه امسال، به‌سبب فعالیت‌های ضداسلامی و ضدفرهنگی، از سوی موسسه‌ای صهیونیستی در سوئیس جایزه چند ده‌هزار دلاری دریافت کرد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

درباره admin_hr

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme