https://telegram.me/empireoflies

از مخالفت با نام خلیج فارس تا هم صدایی با هم‌جنس‌بازان

اختصاصی_ به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: حجت‌الاسلام  یونسی دستیار رئیس جمهور در امور اقوام و اقلیت‌ها صبح پنجشنبه نهم اردیبهشت در مراسمی که با عنوان «گرامیداشت خلیج فارس» برگزار شد، گفت: «خاک بر سر فردی که خود را ایرانی می‌داند و از واژه‌ای مجعول برای نام بردن از خلیج فارس استفاده می‌کند.» او همچنین گفته است که این گونه افراد «قطعا غیر ایرانی» هستند و  ضد انقلابیون که همواره مخالف وحدت ملی ایران بودند از واژه‌ معجول استفاده می‌کنند که در هیچ سند عربی و اروپایی وجود ندارد.»

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به موضع برخی از وطن فروشان در خارج کشور گفت: «شنیدن نام خلیج فارس برای عده‌ای سخت است.» در ادامه این سخنان ظاهرا این اظهارات برای عده‌ای سخت تر آمده و از این حرف ها برآشفته اند و خود را مخالف این سخنان نشان می دهند. از جمله این افراد “حمید مافی” است. وی که سال ها پیش به اتهام تبلیغ علیه نظام و ارتباط با سازمان مجاهدین و اقدام علیه امنیت ملی در ایران به زندان محکوم شده بود قبل از اجرای حکمش و در حالی که با وثیقه آزاد بود به اروپا متواری شد و در آلمان زندگی می کند.

مافی در واکنش به سخنان دستیار رئیس جمهور سخنان وی را مصداق تحریک اقوام و قومیت ها دانسته است و گفته که این نوع ناسیونالیسم به ضرر ایرانیان تمام خواهد شد و بین اقلیت های مذهبی ایران با اکثریت شیعه اختلاف اندازی می کند.

مافی

۲۰۱۶-۰۴-۳۰_۱۲-۵۵-۳۱

۲۰۱۶-۰۴-۳۰_۱۲-۵۷-۲۳

سخنان وی در صفحه فیس بوک اش و جدلی که با مخاطبانش در زیر این پست به را انداخته نشان می‌دهد که وی نیز از جمله افرادی است که مخاطب سخنان جناب یونسی بوده در واقع وی و هم فکرانش که در نظرات زیر پست وی مشاهده می شود قائل به اسم خلیج فارس نیستند و مایل هستند به دلیل این که برخی از دشمنان واقعی ملت ایران به تریج قبایشان برنخورد از واژه مجعول خلیج یا خلیج ع ر ب ی استفاده کنند. وی که خود را حامی اصلاح طلبان در ایران می داند در این مطلب با برخی از هم جنس بازان مقیم اروپا مثل شادی امین هم صدایی می کند و مخاطبان ایرانی مدافع نام خلیج فارس را بی‌شرم خطاب می کند!!! این گونه از هویت ملی خود دفاع می‌کند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme