https://telegram.me/empireoflies

از فحاشی وزارت خارجه اسرائیل تا بازی در مقابل تیم اسرائیلی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: حضور مسعود شجاعی و احسان حاج‌صفی، بازیکنان بازیکنانه تیم ملی فوتبال باشگاه پانیونیوس یونان در مقدماتی لیگ اروپا مقابل تیم مکابی اسرائیل واکنش‌های گسترده‌ای در داخل و خارج ایران به همراه داشته است.
این دو بازیکن که در بازی رفت تیمشان را در سفر به رژیم صهیونیستی همراهی نکردند، در بازی برگشت و در حالی که مچ‌بندهایی به شکل پرچم ایران به دست داشتند، مقابل حریف به زمین رفتند، آن‌هم در حالی که پیش از این بازی باشگاه یونانی در بیانیه‌ای از آن‌ها خواسته بود تا با احترام به قراردادشان باشگاه را یاری دهند.
به دنبال حضور این دو بازیکن تیم ملی، فدراسیون فوتبال ایران ضمن محکوم کردن حضور این دو نفر در بازی مقابل یک تیم باشگاهی رژیم صهیونیستی با انتشار بیانیه‌ای با گفتن این که این دو نفر “علی‌رغم فشارهای سنگین وارده از سوی باشگاه یونانی، در دیدار رفت در فلسطین اشغالی حاضر نگردیده و این مهم را با پذیرش جریمه‌های مالی رعایت کردند” تصمیم در مورد آن‌ها را به ” پس از گفت‌وگوی رو در رو با این دو بازیکن و لحاظ کردن نظرات قبلی فدراسیون به نامبردگان” موکول کرد.

اما در این میان واکنش ها به حضور به دور از شان این دو بازیکن تیم ملی فوتبال در فضای مجازی هم جالب توجه بوده است و برخی نظرات مخالف و تعدادی هم موافق این حضور بوده اند مثلا برخی از مخالفان این حضور گفته اند که اینایی که جلوی تیم اسرائیلی بازی میکنن لابد چند وقت دیگه داعش هم یه تیم بِده، اگه باشگاهشون بگه، میرن بازی می کنن با داعشیا !

یا برخی اعتقاد دارند که واکنش ما در قبال این حرکت ذلیلانه باید اصالت داشته باشد، افراطی و تحریکی نباشد. چرا که سیاست صهیونیست‌ها داغ کردن پرونده و ایجاد دوقطبی موافق و مخالف کف جامعه ایرانی است.

اما از همه جالب تر واکنش وزارت خارجه اسرائیل در این خصوص است که با عکس العمل مخاطبان بسیاری در شبکه های اجتماعی مواجه شد.

توئیتر وزارت خارجه اسرائیل که به زبان فارسی می نویسد در واکنش به حضور این دو بازیکن تیم ملی ایران در یک بازی مقابل تیم باشگاهی اسرائیل می نویسد:”آفرین به مسعود شجاعی و احسان حاج صفی که تابوی مسابقه ندادن با حریف اسرائیلی را شکستند”

این جمله تشویقی با واکنش چند نفر از مخاطبان قرار گرفت که وزارت خارجه اسرائیل در اقدامی بسیار غیر حرفه ای به این افراد در ذیل پست توئیترش فحاشی نمود!

این وزارت خانه یکی از مخاطبان خود را که وعده نابودی اسرائیل را داده بود حیوان خطاب کرده و در پستی دیگر مخاطب خود را بدبخت دانسته است.

تا کنون هیچ یک از مقامات رسمی وزارت خارجه اسرائیل در قبال این گونه توهین ها به شهروندان در اکانت رسمی این وزارت خانه واکنشی نشان نداده است و البته باید منتظر ماند و دید که وزارت خارجه اسرائیل در قبال واکنش های بعدی مخالفان خود چگونه رفتار خواهد نمود.

انتهای یپام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme