https://telegram.me/empireoflies

از فاحشگی سیاسی تا حمایت از اعدام آیت الله نمر

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ:«محمد نوری‌زاد» انقلابی‌نمای و اپوزیسیون امروز که توهین‌ها و سخنان شاذ و عجیبی مانند «ادای احترام به شیطان‌پرستان»، «تبرئهجنایات منافقین»، «تشکر از خاندان منحوس پهلوی»، «نفی شهادت حضرت زهرا (س)» و … را در پرونده خود دارد، و در ادبیات اپوزیسیون به فاحشه‌سیاسی معروف است.این عنصر خودفروخته برای مال‌اندوزی و گذران زندگی هر سوراخی را که مفید باشد رد نمی‌کند. وی هم چنین روابط خوبی با رژیم آل سعود دارد و مانند علیرضا نوری زاده به سعودی زاده معروف است . در جدید ترین شیرین کاری،این عنصر خود فروخته به دفاع از اعدام آیت الله نمر پرداخت و گفت آل سعود حق دارد مخالفان حکومتش را اعدام کند.وی در فیس بوک خود نوشته :”عربستان، “شیخ نمر” رهبر شیعیان عربستان و عده ای دیگر را اعدام کرد. من و دوستانم در “لگام” مخالف اعدامیم در هر شکلش. اما شما را بخدا توجه کنید به هیاهویی که آیت الله های خودمان و آخوندهای حکومتی و صدا و سیما و حتی دستگاه سیاست خارجی براه انداخته اند در این خصوص. اینها عربستان را بخاطر کاری محکوم می کنند که خود نظام مقدس صد پله بدترش را در پرونده دارد…شیخ نمر حتماً به برکت نظام جمهوری اسلامی کاسه هایی زیر نیم کاسه داشته و برای فردای خودش خواب ها دیده مسلحانه بی تردید. درست مثل جناب سید حسن نصرالله.”

وی با این کار بر علیه کلیه شیعیان و بخش زیادی از اهل سنت موضع گرفته و اعدام به ناحق یک رهبر شیعیان را امری عادی و روا دانسته است و ضمنا پیش گویی کرده که وی به همراه جمهوری اسلامی قصد حمله تروریستی را داشته است .

با این حساب اگر ایران اسلامی می خواست همانند دولت مورد علاقه نوری زاد یعنی عربستان سعودی با مخالفان خود رفتار می کرد تا کنون می بایست دهها بار محمد نوری زاد را اعدام می کرد زیرا وی نه تنها بر علیه حکومت این کشورش سخنرانی کرده است بلکه با راه اندازی کارناوال و تحریک مردم به شورش علیه حکومت دست به اقدام عملی نیز زده است.

البته بایدیادآوری نمود که مخالفان نظام جمهوری اسلامی همواره نظر منفی در خصوص اقدامات نوری‌زاد داشته‌اند و یکی از عمدترین انتقادات این افراد این است که وی از دولت‌های معاند به‌واسطه وطن‌فروشی‌های خود انعام می‌گیرد.

البته وی برای وطن‌فروشی هیچ گروهی را از قلم نمی‌اندازد و ذائقه وی با طیف‌های مختلف از سلطنت‌طلبانگرفته تا مارکسیست‌ها و بهائیان هم سو است. وی که ادعا می‌کند با کشیدن تابلوهای نقاشی و فروش آن‌هازندگی می‌گذراند و هیچ منبع درآمد دیگری ندارد، در یکی از بهترین مناطق تهران خانه‌ای ویلایی دارد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme