https://telegram.me/empireoflies

از سرقت مسلحانه در تهران تا رقاصی در روز عاشورا در تورنتو

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: راست گفته اند که “کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا” این سخن به درازای تاریخ در بطن جوامع انسانی خود را ثابت کرده و هر کس داستان کربلا را شنیده همیشه ظلم و جور را در طول تاریخ توانسته درک کند و حق را از باطل تمیز دهد.

هنوز پس از ۱۴۰۰ سال از واقعه کربلا یزیدیان هر کجا که توانسته اند فرصتی بدست آورند خوی حیوانی که نه خوی شیطانی خود را نشان داده اند چه در عاشورای ۸۸ در خیابان های تهران و چه در عاشورای ۹۵ در خیابان های کانادا و شهر تورنتو که مامنی برای گروه ها و دسته های ضد انقلاب شده است.

عاشورای امسال در تورنتو نزدیک به ۳۵۰۰ نفر از مسلمانان به ویژه شیعیان مراسم سینه زنی باشکوهی را برگزار نمودند که با استقبال بسیار خوبی نیز مواجه شد

مراسم عاشورا امسال در تورنتو به طور همزمان با شعارهای مخالفین مراسم این مراسم همراه شد . جمعی از سلطنت طلبان و اعضاء حزب کمونیست (اسرائیلی) کارگری (حدود ۵۰ نفر) به رهبری “صمد اسد زاده” در مقابل جمعیت عزاداران با هلهله ی شادی کشیدن و پوشیدن لباسهای رنگی عزاداران را تمسخر و با شعار “مرگ بر جمهوری اسلامی” مراسم مسلمانان شیعه را حمایت از نظام اسلامی دانستند و خواستار جلوگیری از این مراسم مسلمانان شدند.

در این مراسم حاضران با داشتن پرچم قرمز که نشانه پرچم لشکر یزید در روز عاشورا است و هم چنین رقص و پایکوبی با نماد های ضد اسلامی اعلام کردند که رسما از یزید و لشکریانش حمایت می کنند.
دیروز یکی از خبر گزاری ها اعلام نمود که دو تن از حامیان این مراسم رقص و آواز در روز عاشورا مهوش علاسوندی و بیژن فتحی بوده اند که خود را مدافع حقوق بشر و از فعالین اپوزیسیون در کانادا معرفی می کنند.

shaheed-s

حال این دو نفر کیستند؟

در ۱۶ اسفند ۱۳۸۸، ۵ سارق مسلح با در دست داشتن اسلحه کلت کمری و کلاشینکف وارد پاساژ طلافروشی فلکه دوم فردیس کرج شدند و باتیراندازی و درگیری به غارت این پاساژ دست زدند. سارقین در این اقدام که سبب رعب و وحشت ساکنان این منطقه پرجمعیت کرج شده، از نبود نیروهای انتظامی سوء استفاده کردند و در حدود ۱۰ دقیقه به چند مغازه در این پاساژ دستبرد زدند.به نقل از رییس پلیس کرج سارقان حدود ۱۴ کیلوگرم طلا را در کمتر از ۴ دقیقه به سرقت بردند.سر دسته این جنایت هولناک دو برادر به نام های محمد و عبدالله بودند که هر دو فرزندان مهوش علاسوندی و بیژن فتحی بودند آنها همچنین پس از دستگیری اعتراف کردند که سال ۸۷ همراه یکی از دوستانشان با یک دستگاه خودروی زانتیای مسروقه به اصفهان رفته و با زدن نقاب، مسلحانه وارد یک طلافروشی در قهدریجان شدند و با گروگان گرفتن صاحب مغازه و مشتریان، چند کیلو طلا سرقت و با شلیک چند تیر هوایی فرار کردند. همچنین یک سرقت دیگر را ۱۲ آبان سال ۸۸ در ازنای لرستان رقم زدند و به کمک ۳ نفر از همدستانشان ۱۵ کیلو طلا سرقت کردند. این دو برادر ۱۶ اسفند همان سال نیز از یک طلافروشی در کرج ۱۴ کیلو طلا و از ۴ طلافروشی و مغازه‌های شهرهای دیگر هم سرقت کرده بودند.

این دو متهم  در ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۰ به اتهام سرقت مسلحانه و محاربه اعدام شدند. این دو به همراه پنج نفر دیگر با اتهام مشابه دستگیر شده بودند اما تنها برادران فتحی به اعدام محکوم شدند.

۱۴۵۶۷۹۶۵_۱۰۱۵۳۷۷۲۴۷۹۸۳۱۰۹۰_۶۸۴۰۵۹۷۲۱۱۸۹۵۰۷۰۵۷_n

عبدالله و محمد فتحی دو متهم به اعدام

این زوج اپوزیسیون که نتوانستند فرزندان خود را آن گونه که باید درست تربیت کنند هم اکنون داعیه دار نمایندگی ایرانیان تورنتو را دارند و تلاش می کنند از هر فرصتی برای مبارزه علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی استفاده کنند.

۱۴۶۹۰۹۸۲_۱۰۱۵۳۷۷۲۴۶۰۲۴۱۰۹۰_۲۳۳۴۷۰۴۶۲۲۴۸۲۱۱۰۰۱۸_n

لازم به ذکر است که والدین این دو جوان اعدام شده برای جلوگیری از اعدام فرزندانشان تلاش های بسیار زیادی را انجام دادند چرا که گفته شده بود این جوانها به دستور والدین خود که از مرتبطین جریان های ضد انقلاب بودند به ایجاد نا امنی دست می زدند.

همچنین یکی از شاهدان عینی وقایع روز عاشورا تورنتو گفته :”سلطنت طلبان وقتی دیدند نمی توانند با سر و صدا و رقص و آواز مانع عزادرای متین و مودبانه شیعیان شوند تلاش کردند با ایجاد درگیری عزاداری را قطع کنند که پلیس تورنتو به سرعت وارد عمل شد و از ورود این افراد به جمع عزاداران جلوگیری کرد.”

انتهای پیام/

 

 

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme