https://telegram.me/empireoflies

از حمله پیرموذن به پروژه لاشخوری سلطنت‌طلبان تا زمزمه بازگشت به ایران

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ«نورالدین پیرمؤذن» متولد سال ۱۳۳۷ در اردبیل، نماینده اردبیل، نمین و نیر در مجالس ششم و هفتم بود. وی پس از آنکه در جریان انتخابات مجلس هشتم رد صلاحیت شد، چندی بعد به خارج از کشور گریخت و از آن پس به توهین به ارزش‌های اسلامی و انقلابی پرداخت.

وی پس از رد صلاحیت در گفت‌وگو با رسانه‌های معاند و ضد انقلاب از جمله «رادیو فردا» و «صدای آمریکا» علیه نظام، نهادهای انقلابی از جمله شورای نگهبان و مسئولین جمهوری اسلامی مصاحبه کرد و انتخابات ایران را زیر سوال برد.

حضور «نورالدین پیرموذن» در شبکه «صدای آمریکا» در کنار «ربع پهلوی»

حضور «نورالدین پیرموذن» در شبکه «صدای آمریکا» در کنار «ربع پهلوی»

حجت‌الاسلام محسنی اژه‌ای وزیر وقت اطلاعات در همان زمان (چهارشنبه، ۲۲ اسفند ۸۶) عمل «نورالدین پیرمؤذن» را خیانت به نظام دانست و عنوان کرد: “این اقدام واقعاً خیانت و زشت است و نه تنها در شأن یک فردی با چنان سوابقی نبود، بلکه یک فرد معمولی هم حاضر نمی‌شود با بیگانگان این‌گونه صحبت کند.”

گرچه در همان زمان برخی رسانه‌های داخل کشور از پناهندگی «نورالدین پیرمؤذن» به آمریکا خبر می‌دادند، اما او اعلام می‌کرد که برای گذراندن دوره تخصص به آمریکا رفته و بعد از ۲ سال به وطن برمی‌گردد، اما وی تاکنون نیز به ایران باز نگشته است.

«نورالدین پیرمؤذن» از سال ۱۳۸۷ و به ویژه در ماه‌های اخیر بارها در برنامه‌های شبکه‌های ضدانقلاب از جمله «بی‌بی‌سی فارسی» و «صدای آمریکا» حضور داشته و با آنها مصاحبه‌های متعددی علیه جمهوری اسلامی و ملت ایران انجام داده است.

وی حتی چندی پیش در برنامه «پولتیک» رادیو فردا با اجرای «کامبیز حسینی» مجری ضدانقلاب نیز حاضر شد و به توهین به ارزش‌های اسلامی و انقلابی و ولایت‌فقیه پرداخت و از فتنه سال ۸۸ حمایت کرد.

این نماینده مجلس ششم و ضدانقلاب امروز، که در گذشته سعی می‌کرد خود را فردی انقلابی و موجه جلوه دهد، اکنون با توهین به نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، آنها را افرادی «مزدور» و «دست‌نشانده» خطاب می‌کند!

«نورالدین پیرموذن» در برنامه ضدانقلاب «پولتیک» با اجرای کامبیز حسینی

«نورالدین پیرموذن» در برنامه ضدانقلاب «پولتیک» با اجرای کامبیز حسینی

حال اخیراً وی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام از نامه‌نگاری با مقامات ایران برای بازگشت به کشور خبر داده است.

نکته‌ای که در اینجا لازم است به آن اشاره شود این است اگر چنانچه با تصمیم نهادهای مسئول قرار باشد مقدمات احتمالی بازگشت این عنصر ضدانقلاب به کشور فراهم شود، وی باید پاسخ‌گوی کارهای ضدانقلابی خود در این سال‌ها باشد و با عناصر اپوزیسیون مرزبندی کرده و از آن‌ها تبری بجوید.

همچنین پیرموذن در روزهای گذشته و پس از آغاز به کار پروژه شکست‌خورده ققنوس از سوی رضا ربع پهلوی، نسبت به کنفرانس این پروژه واکنش و آن را مورد تمسخر خود قرار داد.

وی در این‌باره نوشت: “یک مشت تحفه هم آماده شده‌اند به عنوان وزرای کابینه در خواب سوغاتی ملت ایران باشند… دو سال بود که گوش فلک را کر کرده بودند که وزرای کابینه خیالی در حال گزینش و چینش هستند… وقتی دهان به سخن گشوده شد، عمق فاجعه و عقب‌ماندگی هم آشکارتر شد”

گفتنی است، پروژه‌های توهم‌آلود این روزهای سلطنت‌طلبان و اپوزیسیون علیه ملت ایران که عمدتاً توسط کمک‌های هنگفت مالی رسیده از جانب سعودی‌ها به رضا پهلوی صورت می‌پذیرد، بارها توسط خود عناصر ضدانقلاب مورد تمسخر قرار گرفته و یا با حمله مواجه شده است و یکی پس از دیگری به شکست دچار می‌شوند.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme