https://telegram.me/empireoflies

از حبیب تا موحدی+تصویر

به گزارش «امپراتوری دروغ»، اپوزیسیون خارج‌نشین به علت نداشتن ریشه در درون کشور و بین مردم، بیش از پیش منزوی شده و اغلب آنان خود را «فعال حقوق بشر» می‌نامند.

غرب در تلاش است تا با اختصاص بودجه‌های جدید به گروهک‌های معاند نظام جمهوری اسلامی، سازمان اپوزیسیون خارج از کشور را برای مقابله با جمهوری اسلامی  کارآمدتر کند که تخریب جایگاه ولایت‌ فقیه، طرح‌ریزی ترور شخصیت‌های علمی کشور، ایجاد فتنه و… از جمله این برنامه‌ها می‌باشد.

در چند روز گذشته خبر بازگشت امیرحسین موحدی روزنامه‌نگار و فعال حقوق بشر ضد انقلاب ساکن به ایران در صدر اخبار برخی از رسانه‌های بیگانه قرار گرفته است.

موحدی در وبلاگ شخصی خود با اشاره به به اینکه «با وجود داشتن حقوق قانونی اقامت دائم در ایالات متحده آمریکا همیشه خود را در این کشور میهمان دانسته‌ام در این مدت برای یک لحظه هم که شده خود را آمریکایی ندانسته و نخواهم دانست»، می‌گوید: البته به دلایل دیگری هم مربوط میشود که یکی‌ از آن‌ها تاریخ روابط نامطلوب این کشور با میهنم می‌باشد که تحمیل تحریم و فقر بر هموطنانم از آن جمله است؛ اکنون که قصد بازگشت به وطن دارم؛ پنهان نمی‌‌کنم که از پلشتی‌های دکان داران مثلا اپوزیسیون گفتنی بسیار است که برایتان بعد از این سفر خواهم نوشت.

وی با بیان اینکه «بعد از قطعی شدن بازگشت من به میهن و انتشار مواضع و اعتقاداتم در رابطه با شرایط ایران پیام‌های زیادی حاوی اهانت و تهدید دریافت کرده‌ام»، افزود: افرادی که به من ایراد می‌‌گیرند که از جمهوری اسلامی دفاع می‌کنم و در فیس بوک مرا تهدید و توهین می‌کنند یکبار برای همیشه بدانند هرگاه کشور من مورد تهدید دشمن قرار گیرد بدون درنگ در کسوت سرباز در مقابل دشمن خواهم ایستاد و ترسی‌ از آشکار ساختن این اعتقاد خود ندارم.

البته با ذکر این موضوع که فعالیت اپوزیسیون خارج‌نشین علیه برنامه‌های کشور با شکست رو به رو شده است، نباید از این نکته غافل شویم که بازگشت یک پناهنده سیاسی بعد از پشیمانی برای فعالیت علیه کشور به ایران با رأفت اسلامی همراه بوده است.

پیش از این رأفت و بخشش اسلامی توسط نظام جمهوری اسلامی در موارد متعددی مانند عفو و تخفیف مجازات محکومان قضایی توسط مقام معظم رهبری، اعدام نکردن سران فتنه و… برای همگان به اثبات رسیده است.

این روزنامه‌نگار خارج‌نشین در فیس بوک شحصی خود تاکید کرده است که وارد ایران شده و زندگی خود را در میهن با ادامه درمان بیماری‌های قلبی آغاز کرده است.

امیرحسین-موحدی

موحدی با تاکید بر اینکه «با شدت گرفتن تمایل و آهنگ بازگشت پناهند‌گان و مهاجرین ایرانی به میهن، عده‌ای که دکان‌های خود را به عنوان اپوزیسیون در خطر بسته شدن می‌‌بینند و تا امروز سرنوشت و فقر و درد ایرانیان خارج از کشور برایشان کوچکترین اهمیتی نداشت؛ ناگهان اه جگر خراش بر آورده‌اند که‌ ای پرستوهای زجر کشیده مبادا به ایران باز گردید که کَت بسته شما را به مسلخ خواهند برد و ما را داغدار خواهند کرد!»، گفت: سایت خودنویس به عنوان ارگان این کاسه‌های داغتر از آش بیشترین وظیفه وحشت آفرینی و سیاه نمایی را در این موضوع به عهده گرفته؛ و با کشف تنها یک مورد از دستگیری یک نفر بعد از ورود به کشور پیرا‌هن عثمان بر افراشته که دیدید چه شد؟! نهایتا مشخص شد این فرد دوره محکومیت در ایران داشته که سپری نکرده و ایشان را برای پایان محکومیت‌‌اش به دادگاه فرا خوانده‌اند؛ و این امر روالی‌است که در تمام کشورهای دنیا امری عادی است.»

وی با اشاره به اینکه «البته آن‌ها که دستشان به خون ملت آغشته هست هرگز نباید فکر بازگشت به ایران را به مخیله خود راه دهند»، تصریح کرد: آنها که سرباز کشی‌ را عملیات ظفرنمون خواندند، و سرکردگان تروریست‌ها را با کبکبه و به عنوان رهبر جنبش مقاومت مردمی به رسانه‌های خود آوردند نه تنها امروز نمی‌‌توانند از محاکمه شدن در ایران در امان باشند بلکه یقین کنند هیچگاه در ایران جای و جایگاهی‌ جز یک متهم ندارند.

لازم به ذکر است که ضد انقلاب همواره در تلاش است تا جوی را ایجاد نماید که در آن کسی جرأت بازگشت به میهن را نداشته باشد و در این راستا همواره رسانه های معاند کوشیده اند تا به خارج نشینان بقبولانند که در صورت بازگشت به ایران در همان فرودگاه دستگیر و راهی زندان خواهند شد. این درحالی است که در جمهوری اسلامی همواره مبنا رأفت و عطوفت اسلامی بوده و این موضوع در سال های اخیر با بازگشت افرادی چون حبیب محبیان (خواننده لس آنجلسی معروف) که با خانواده خود به ایران آمد و اکنون به راحتی و بدون هیچ مشکلی در حال گذران ایام در وطن است و چهره های شاخص دیگری از اپوزسیون که به ایران بازگشتند نمود بیشتری یافته است.

 انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. با تشکر از تحویلتان با اینکه آنرا دیر خواندم علیرغم اینکه وی کمی علیه مثلا اپوزسیون حرف نوشت ولی اکنون آزادانه وبا حاشیه امنیتی عجیب کارگاههای ضدانقلاب پروری را اداره میکند وسفرهای بی کنترل وی به خارج و اظهارات نوشته ها و مصاحبه هایش را بعداز بازگشت مرور کنید

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme