https://telegram.me/empireoflies

از توهین به شهدای حرم تا نامه به ترامپ برای تحریم‌های بیشتر بر علیه ایران

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغپس از روی کار آمدن دونالد ترامپ در آمریکا به عنوان رئیس جمهور جمهوری خواه بسیاری از اپوزیسیون که خود را ناجی مردم ایران میدانند دستپاچه شده و برای این که مراتب سرسپردگی خود را به اربابان آمریکایی مجددا ثابت کنند تلاش کردند با ارسال نامه و ارتباط گیری با تیم رئیس جمهور جدید بگویند که همواره توانایی خوردن همزمان از توبره و آخور را دارند.

به عنوان مثال رضا منتظر السلطنه در نامه ای به ترامپ چندی پیش با اشاره به ریشه رادیکالیسم اسلامی در منطقه از وی خواست ضمن به رسمیت شناختن اراده مردم ایران در تغییر بنیادین حکومت در این کشور از هرگونه احتمال درگیری نظامی با ایران پرهیز کند. وی در حالی که ایران را به دروغ حامی تروریست دانسته بود از ترامپ برای نابودی ایران دعوت به عمل آورد.

در همین راستا دیروز سی تن از ضد انقلاب مثل آ رش سبحانی، احمد باطبی، مجید محمدی و سعید قاسمی نژاد با نامه به ترامپ خواستار بازگشت تحریم اقتصادی و شدت عمل با ایران و تغییر نظام شده اند.

این نامه که نسخه انگلیسی آن با فارسی تفاوت هایی دارد نوشته که عامل اصلی ترور و خشونت در سرتاسر دنیا از اروپای غربی گرفته تا القاعده و داعش ایرانیان هستند و در طول دوران ریاست جمهوری اوباما با این که فرصت مناسبی توسط فتنه گران برای نابودی نظام ایران فراهم شده بود با فرصت سوزی اوباما از دست رفت.در این نامه همچنین نوشته شده که توافق اتمی و دادن میلیارد ها دلار به جمهوری اسلامی ایران نشان دهنده شکست سیاست های اوباما درقبال ایران است.

این افراد در انتهای نامه خود با پیشنهاد تحریم های بیشتر بر علیه مردم ایران نوشته اند که دولت جدید در همکاری با کنگره، باید تحریم‌های موجود علیه سپاه پاسداران و آیت‌الله خامنه‌ای را گسترش دهد و از وزارت خزانه‌داری بخواهد که این تحریم‌ها را به شدت به اجرا درآورد. ما از دولت آینده می‌خواهیم که یک رژیم جامع تحریم را علیه آن گروه از مقامات ایرانی که ناقض حقوق ایرانیان در ۴ دهه‌ی گذشته بوده‌اند تدوین کند.ما معتقدیم که ایالات متحده باید با رفتار مخرب سپاه در منطقه، در تمام جبهه‌ها، و با تمام ابزارهای موجود مقابله کند.

با نگاهی عمیق به این نامه می توان فهمید که تمامی این پیشنهادات منطبق با درخواست های اندیشکده های غربی برای نابودی نظام جمهوری اسلامی در میان مدت است که سال هاست برای آن فریاد سر می دهند مثلا تحریم موشک های بالستیک که هیچ گاه تهدیدی برای کشور های منطقه نبوده و تنها به عنوان عاملی بازدارنده برای حمله غدد سرطانی منطقه مثل اسرائیل است چرا باید از طرف تعدادی ایرانی درخواست شود آیا این ایرانیان ساکن آمریکا لابی ها و منافعی با دولت اسرائیل دارند؟

یا تضعیف سپاه پاسداران به عنوان تنها نیروی مقاومت بر علیه تروریست های تکفیری در منطقه چرا باید از دولت آمریکا درخواست شود؟ به نظر می رسد این افراد علاوه بر اشتراک منافع با دول متخاصم مثل آمریکا و اسرائیل با تروریست های وحشی مورد حمایت غربی ها هم منافع مشترک دارند که در این اوضاع حساس که به کمک مقاومت ریشه این تروریستها در حال خشکیدن است از دولت ترامپ برای تحریم نیروهای مقاومت استمداد می کنند.

«احمد باطبی» در فیلم تبلیغاتی ضد ایرانی.

لازم به یاد آوریست که احمد باطبی از نیروهای حامی منافقین که در ایران سابقه اقدامات مسلحانه را هم دارد چند ماه پیش پس از به شهادت رسیدن جمعی از مدافعان حرم در حمله ناجوانمردانه داعشیان در سوریه در مطلبی در خصوص مدافعان حرم با توهین به این شهدا آنها را مدافعان اسد نامیده بود و خواهان نابودی آنها در سوریه شده بود.وی هم چنین چند سال پیش در ویدئویی همراه با منافقین در کوران توافق هسته ای از آمریکا خواسته بود تحریم های بیشتری را به ایران وارد کند.

لازم به ذکر است چند تن از دیگر کسانی که سابقا از ترامپ به عنوان احمق و نادان تعبیر نموده بودند اکنون پای این نامه را امضا نموده اند و خود به را به دست و پای این احمقها انداخته اند.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme