https://telegram.me/empireoflies

از تمسخر کمپین ضدانقلاب توسط BBC تا آشفتگی در جبهه اپوزیسیون

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در هفته های اخیر پس از آشوب های عده ای جوان در خیابانهای برخی از شهر های ایران و شکست این جریانات، دشمنان ایران اسلامی در قالب نافرمانی مدنی به حرکت های اجتماعی نفسی تازه بخشیدند و با استفاده از پتانسیل مسیح علی نژاد و با ترغیب چند دختر ناآگاه به حجاب اسلامی حمله ور شدند.

تا چند روز این پروژه با دوپینگ هایی که در فضای مجازی می شد ادامه پیدا کرد و این گونه وانمود کردند که سراسر ایران به این حرکت پیوسته اند ولی ظاهرا این حرکت در نطفه خفه شده هم مخالفان زیادی را در میان ضد انقلاب دارد. از حامیان حقوق زنان در اروپا گرفته تا جمیله کدیور لندن نشین که این گونه اقدامات را مخالف حرکت صلح آمیز زنان در ایران می داندو جز هزینه زایی نیم تواند ثمره دیگری داشته باشد.

اما چند روز پیش خبری منتشر شد که مسیح علینژاد که خودش رو نماینده زنان ایرانی میداند، در ۳ سال گذشته بیش از ۲۳۰ هزار دلار از دولت آمریکا برای مبارزه با حجاب در ایران پول دریافت کرده است! این خبر مانند شکی برای حامیان وی بود که تا کنون فکر می کردند وی دوست دار واقعی زنان ایران است. مطابق اطلاعات منتشر شده در سایت www.insidegov.com مسیح علی‌نژاد بین سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۸ سه قرارداد با «شورای مدیران خبررسانی» (مشهور به «BBG») وابسته به دولت آمریکا منعقد کرده است.

شورای مدیران خبررسانی (BBG)، سازمانی مشتمل بر تمامی آژانس‌های خبری دولت آمریکا است که «صدای آمریکا»، «رادیو فردا»، «رادیو اروپای آزاد/رادیو آزادی» زیر نظر آن فعالیت می‌کنند.این سه سند قراردادهایی هستند که بین «شورای مدیران خبررسانی» به عنوان کارفرما و «مسیح علی‌نژاد» به عنوان کارپذیر منعقد شده است.

البته بسیاری از ضد انقلاب خارج نشین در حال حاضر اعتقاد دارند یان حرکت اصلا ارتباطی با مسیح علی نژاد ندارد و وی نه تنها شروع کننده این حرکت نبوده بلکه در حال حاضر بر موج آن سوار شده ودارد از ؟آن سوءاستفاده می کند و با انتشار این سند به این حرکت ضربه بزرگی وارد شده و در حال فروکش کردن است.

البته واکنشها به این مساله تنها در بین انقلابیون و مذهبی ها نبود پس از این که این حرکت مورد نقد برخی از اصحاب رسانه در داخل قرار گرفت در فضای توئیتر هم در مقابل این موضوع به تمسخر عکس هایی منتشر شد که با #پسر_خیابان_نجات‌الهی منتشر میشد همین بحث ها بهانه ای شد تا بی بی سی فارسی به یان موضوع ورود کن و بنویسد:”بخش بزرگی از کاربران طرفدار حجاب حکومتی با هشتگ #پسر_خیابان_نجات_الهی و هشتگ حاشیه‌ای #شوهر_میخوام بنابر توییت‌هایی که کرده‌اند، با نگاهی جنسیت‌زده تلاش می‌کنند “مشکل این زنان” را “مطرح کردن خود برای پیدا کردن شوهر” اعلام کنند. این هشتگ‌ها در دو روز گذشته ۲۴۰۰ بار استفاده شده است این هشتگ اما فقط از طرف موافقان حکومت در زمینه حجاب استفاده نمی‌شود. بعضی از مخالفان حجاب اجباری نیز از این هشتگ برای پاسخ به پاتک حریف استفاده می‌کنند. اما در بسیاری از این موارد میان دو طرف جنگ توییتری راه افتاده که در آن دو طرف برای قهرمانان نوظهور یا شخصیت‌های زن مورد احترام جبهه مقابل شوهر پیدا می‌کنند. یک تک و پاتک توییتری که به نظر می‌رسد در آخر کار قربانی آن، فارغ از دو طرف دعوای حجاب در ایران، خود زنان باشند.”

اما این مقاله بی بی سی با اعتراض گسترده ضد انقلاب داخل و خارج کشور مواجه شد تا جایی که این رسانه و نویسنده این مطلب را به مزدوری برای نظام اسلامی محکوم کردند. برخی از افراد نویسنده یان مطلب را یکی از نویسندگان روزنامه شرق دانستند و تاکید کردند که وی از برخی زا نهادهای داخلی برای نوشتن چنین مطالبی پول میگیرد.

مثلا مهدی جلالی که این روز ها از وی به عنوان موسس آمد نیوز نام برده می شود گفته :”نویسنده این گزارش/مقاله بی‌ارزش و مبتذل به خیال خود می‌خواهد عمل این زنان را به دعوای میان طرفداران حکومت و مخالفان حکومت تقلیل دهد، اما حتما اشتباه می‌کند. این زنان برای چیز بزرگتری از این دعوا بالای سکو ایستادند و تاریخ ثابت خواهد کرد که بالای تاریخ ایستاده‌اند.”

یا آرش سیگارچی در مطلبی گفته این کار بی بی سی مورد اعتراض ضد انقلاب قرار گرفته.

در حال حاضر به دلیل شکست جبهه ضد انقلاب در پروژه هایشان شاهد بیشترین اختلاف در این جبهه هستیم و هر روز درگیری های جدیدی در این طیف بروز می کند.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme