https://telegram.me/empireoflies

از ترانه علیدوستی تا کمپین کشف حجاب

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: این روز ها برای سینمای ایران روز هایی پر از افتخار است که باعث شده تمام نگاه ها به یک سرزمین خیره شود و پر کشیدن هنر هنرمندان این دیار را تا اوج آسمان های افتخار نظاره کند.

وقتی چند روز پیش در جشنواره کن در جنوب فرانسه همه منتظر یک نفر برای ربودن نخل طلا بودند ناگهان نام ایران بر استیج جشنواره درخشید و نه یک بار بلکه دوبار ایران وایرانی شادمان شدند.

آنگاه که سید شهاب حسینی برای دریافت جایزه خود روی سن رفت و در مطلع کلام نام خدای خود را بر زبان آورد و شکر گزاری کرد و بر خلاف سنت مالوف این سال های جشنواره های جهانی به زبان فارسی از مردم سرزمینش تشکر نمود باید می بودیم و میدیدیم که فراریان از سرزمین و فرهنگ و سنن ایرانی چگونه لبخند هایشان به اخمی سنگین پایان می گرفت انگار که شیرینی این افتخار راباید مانند غربیان برای تمام دنیا بیان نمود .

و اما مهمتر از همه این حاشیه ها می توان به رفتار های قابل تحسین خانم ترانه علیدوستی یکی از دو بازیگر اصلی فیلم فروشنده، و آقای سید شهاب حسینی هنرپیشه برگزیده جشنواره کن، در لحظه مواجهه با مسوولان و عوامل آقا و خانم این جشنواره مهم بین المللی اشاره کرد که ضمن ادای احترام به شیوه ای مودبانه از دست دادن پرهیز کردند.

۱۶۰۱۶۲_۵۱۸

البته نوع پوشش و رفتار های نجیبانه بازیگران و داوران ایرانی این جشنواره نیز می تواند مورد تحسین بیشتر قرار گیرد چرا که در سال های اخیر برخی از بازیگران و هنرمندان زن سینمای ایران که به خارج کشور رفته اند چنان از خود بی خود شده اند که انگار در کشوری دیگر و با فرهنگ و ایین دیگری پرورش یافته اند تا جایی که اعمال و رفتار هایی از خود نشان می دهند که در همان غرب وحشی تابو به حساب می آید .به عنوان مثال برهنه شدن یکی از بازیگران سابق سینمای ایران در همین فرانسه که اکنون میزبان جشنواره کن است را می توان در کنار این بازیگران نام آشنا و پر افتخار سینمای ایران قرار داد.

این نوع رفتار ها وقتی ارزشمند تر می شود که افراد غرب مزاجی مثل مسیح علی نژاد سال هاست که می خواهند با انواع حیل و نیرنگ چادر و حجاب را از یر زنان سرزمین مان بردارند ولی نه تنها این اتفاق رخ نمی دهد بلکه زنان ایرانی مثل ترانه علیدوستی وقتی در قلب فرهنگ غربی قرار می گیرند به فرهنگ و آیین سرزمین پدری خود پشت نمی کنند و بالاتر از آن زنان غربی که به ایران اسلامی وارد می شوند نیز به احترام ایرانیان حجاب بر سر می کنند.

Image_561464

این رویداد ها هم چون شمع در دنیای تاریک لیبرال دموکراسیکه خواب و خور وخشم و شهوت را به تمام و کمال تبلیغ می کند می درخشد.امثال علی نژاد باید از این افراد همواره بیاموزند که اگر سودای شهرت و سربلندی در دنیای امروز را دارند و هدفشان کسب نیم نگاه ملتشان است شرط اولش پایبندی به فرهنگ ایرانیان است که از هزاران سال پیش همواره حجاب و حیا برایشان مقدس بوده و هیچ گاه حجاب از سر نرفته حتی به قیمت از دست دادن سر.

علی نژاد ها از این رفتار ها و کنش ها باید بیاموزند که پا گذاشتن در راه حذف غیرت اسلامی مردان و حیا و عفت زنان نه تنها آنان را به قله آرزوهایشان نخواهد رساند بلکه آنان را در دره نیستی و فلاکت معدوم خواهد نمود چنان که تا امروز نیز این جماعت چیزی فراتر از عدم نصیبشان نشده است.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

۱ دیدگاه

  1. نوع لباس پوشیدن لباس خانمی که به عنوان حافظ فرهنگ در جشنواره‌ی کن معرفی کردید خیلی با کشف حجاب فرقی نداره

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme