https://telegram.me/empireoflies

از بزرگترین راز کاخ سفید تا محبوبیت پایین بانوی نخست آمریکا+تصاویر

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدونالد ترامپ و خانواده وی یک سال را در کاخ سفید در حالی سپری کردند که «ملانیا ترامپ» به عنوان نخستین زن خارجی که بانوی اول آمریکا شده کمترین محبوبیت را بین تمامی بانوی نخست‌ها در کاخ سفید را دارد. ملانیا ترامپ که در سال ۱۹۷۰ در «اسلوونی» به دنیا آمده و پیش از این به عنوان مدل در آمریکا فعالیت داشته اولین زن خارجی در طول دو قرن اخیر به حساب می‌آید که بانوی نخست آمریکا شده است.

محبوبیت ملانیا در طول یک سال نخست ریاست جمهوری پایین‌تر از محبوبیت «هیلاری کلینتون» (۵۸ درصد)، «لارا بوش» (۷۷ درصد) و «میشل اوباما» (۶۱ درصد) است.

 محبوبیت پایین بانوی نخست آمریکا+تصاویر

«میرا گوتین»، پروفسور در دانشگاه «رایدر» که کتابی نیز دربارهٔ بانوان اول آمریکا نوشته است، در مصاحبه با ریانوستی می‌گوید که ملانیا علیرغم بانوان اول پیش از خود هیچگونه سابقه سیاسی نداشته و به عنوان یک مدل مشغول به فعالیت بوده است.

 محبوبیت پایین بانوی نخست آمریکا+تصاویر

گوتین می‌گوید: از دیگر دلایلی که موجب عدم تمایل وی به ظاهرشدن در انظار عمومی می‌شود این است که زبان انگلیسی زبان بومی وی نبوده و اگرچه ملانیا به راحتی با این زبان مقصود و پیام خود را می‌رساند اما در چندین مورد مشاهده شده که لهجه انگلیسی مورد تمسخر قرار گرفته است.

 محبوبیت پایین بانوی نخست آمریکا+تصاویر

این استاد دانشگاه رایدر افزود: به نظر می‌رسد زمانی که ملانیا با فرزند خود است طیبعی و اجتماعی بودن رابهتر به نمایش می‌گذارد و همانطور که پیش از این نیز گفته است علاقه دارد زمان خود را با «بارون» بگذراند.

 محبوبیت پایین بانوی نخست آمریکا+تصاویر

میرا گوتین درباره «ایونکا» نیز گفته است: بلافاصله پس از پیروز شدن ترامپ در انتخابات ریاست جمهوری، رسانه‎ها این حدس را مطرح کردند که وی به طور غیر رسمی بانوی نخست آمریکا خواهد بود اما پس از مراسم تحلیف، وی به همراه جرد کوشنر به عنوان مشاورین ترامپ انتخاب شدند که این امر موجب تثبیت جایگاه ایوانکا در کاخ سفید شد.

محبوبیت پایین بانوی نخست آمریکا+تصاویر

گوتین بر این عقیده است که بر اساس گزارش اخیر رسانه‌ها ظاهر شدن ایونکا در انظار عمومی نیز در مقایسه با ماه‌های گذشته بسیار کمتر شده و روابط وی با ملانیا که تنها ۱۱ سال با وی اختلاف سنی دارد به عنوان یک راز باقی مانده است؛ آنها با یکدیگر با مهربانی صحبت می‌کنند و در مراسم‌های رسمی در کنار یکدیگر هستند اما این که روابط دختر و همسر ترامپ چگونه است به عنوان یک راز برای کاخ سفید باقی مانده است.

منبع: میزان

انتهای پیام/

امپراتوری دروغانتشار مطالب خبری و تحلیلی رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای بازنشر می‌شود.

ملانیا ترامپ که در سال ۱۹۷۰ در «اسلوونی» به دنیا آمده و پیش از این به عنوان مدل در آمریکا فعالیت داشته اولین زن خارجی در طول دو قرن اخیر به حساب می‌آید که بانوی نخست آمریکا شده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme