https://telegram.me/empireoflies

از برهنگی در میدان موزه لوور تا دریافت جایزه از نخست وزیر فرانسه

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغکمیته لائیسیته و جمهوریت فرانسه، جایزه ویژه سال ۲۰۱۶ خود را چند روز قبل به مریم نمازی شهروند ایرانی انگلیسی و از اعضای ارشد حزب کمونیست کارگری ایران اهدا کرد. این مراسم در کاخ شهرداری پاریس و با حضور نخست وزیر این کشور برگزار شد.

مریم نمازی نیز که پیشتر و در سال ۲۰۰۵ نیز جایزه انجمن ملی سکولار(National Secular Society) در انگلستان را دریافت کرده بود در این مراسم گفته: «می خواهم به شما بگویم که نخستین قربانی سیستم حکومت مذهبی در جامعه‌ زنان هستند و در کشور من هم بیشترین آسیب از حکومت مذهبی به زنان تحمیل شده است.»

مریم نمازی، دبیر کنونی کمیته ارتباطات بین‌الملل حزب کمونیست کارگری ایران و عضو کمیته مرکزی و دفتر سیاسی و هیئت هماهنگی این حزب، از مسئولان فدراسیون سراسری پناهندگان ایرانی و عضو شورای مرکزی سازمان آزادی زن است.

مریم نمازی فعال سیاسی کمونیست و ساکن انگلستان، در عرصه‌هایی همچون مبارزه برای حقوق زنان، مبارزه برای حقوق پناهندگان، مبارزه علیه جمهوری اسلامی و اسلام فعالیت های گسترده ای را در غرب برنامه ریزی و اداره می کند.
او در اقدامی سوال بر انگیز ، مسئولیت کمیته مسلمانان سابق هلند را بر عهده گرفته است  ، که اکثر آنها از دین اسلام جدا شده و عملا مرتد هستند.

این فعال اپوزیسیون همچنین مسئولیت اجرای برنامه‌ای به نام «نان و گل سرخ» را به عهده دارد که با فعالان سیاسی و اجتماعی برجسته‌ای هم چون تسلیمه نسرین، ریچارد داوکینز، پی زی مایرز و اینا شوچنکو رهبر فمن ها گروهی که خود را در مجامع عمومی برهنه می کنند مصاحبه کرده است.

 

چندین سال پیش نیز این اپوزیسیون ضد دین در وقیحانه ترین و خصمانه ترین حرکت ضد اسلامی، پس از ماجرای کاریکاتورهای توهین آمیز به پیامبر مکرم اسلام(ص) که توسط یک جوان دانمارکی صورت گرفت، به همراه یازده نفر دیگر از جمله سلمان رشدی، تسلیمه نسرین و آیان هیرسی بیانیه‌ای به نام «علیه توتالیتریسم نوین» را انتشار داد که در آن نسبت به ظهور اسلام به عنوان یک «توتالیتریسم نوین» هشدار داده بودند.

همچنین قیل و قالهای نمازی در رسانه های مختلف ضد اسلامی، صدای  مجری و تحلیلگران برخی از شبکه های اپوزیسیون از جمله، شبکه سلطنت طلب پارس را  هم در آورد.

مریم افشار مجری شبکه پارس در انتقاد از این حرکت وقیحانه یعنی برهنه شدن در انزار عمومی در اعتراض به حجاب اسلامی، این اقدام نمازی و چند زن سوسیالیست دیگر را خلاف انسانیت دانست و گفت در اوکراین عده ای خانم برای دفاع از حقوق خود بدن خود را نیمه برهنه کردند، اما این زنان چه طور می توانند ، هیکل های زشت و ناقص خود را وسیله مبارزه قرار دهند.

لازم به یاد آوریست جایزه لائیسیته فرانسه را همه ساله کمیته لائیسیته و جمهوریت در این کشور به کوشندگانی اهدا می‌کند که در راستای بسط ایده جدایی دین از حکومت و روال اجتماعی در کشورهای گوناگون جهان، کوشا بوده‌اند.

منابع:

ایرانشهر

صراط نیوز

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme