https://telegram.me/empireoflies

از اعدام تا آموزش جنسی در توئیت‌های مجری رادیو فردا

فهیمه خضر حیدری مجری رادیو فردا در توئیتی به موضوع قاچاقچیان مواد مخدر و اعدام آن ها پرداخته و این را نقض حقوق می داند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.5 ( 1 رای)
0

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغفهیمه خضر حیدری مجری رادیو فردا که در برنامه های مختلفی که این روزها سرآمد آن ها تابو می باشد، فعالیت می کند از مجموعه کارکنان فعال این رسانه است. او که فعالیت نسبتا فعالی نیز در شبکه های اجتماعی دارد در رادیو فردا در حوزه هایی همچون دین ستیزی و اسلام ستیزی در برنامه های مختلف و نیز حوزه های حقوق بشری فعالیت داشته است. او در صفحه توئیتر خود اظهارات جالبی را مطرح می کند و به نوعی آن را آینه رفتار ها و تفکرات خود قرار داده است. او در توئیت های خود به نسبت موضوعات روز توئیت می کند و برای مثال در برهه های این چنینی با هشتگ های نام هی سران فتنه در پی مظلوم نمایی برای آنان با توئیت های متعدد می باشد.

او که همواره علیه مجازات های اسلامی همچون اعدام واکنش نشان می داد و همچون دیگر همکارانش در این رسانه به آن واکنش نشان می داد در تویئتی به موضوع قاچاقچیان مواد مخدر و اعدام آن ها پرداخته و این را نقض حقوق می داند علیه آن به شدن واکنش نشان می دهد درصورتی که این موضوع به وفور نیز در برنامه های این رسانه مطرح می شود اما او در توئیتی دیگر اینطور نوشته است:

“مامانم‌ گفت فقط زنگ‌زدم ازت بپرسم اگرقاتل #بنیتا را نبایداعدام‌ کنند پس چه کارکنند که حقش باشه؟به جای جواب زدم زیر گریه.گریه به حال همه‌مان.”

این توئیت او و اظهار نظرش که کاملا نشان از تناقض رفتار اوست نشان می دهد که مجازات اعدام که اشد مجازات برای ی ک فرد است گاهی مواقع استحقاق کافی برای مجازات بعضی مجرمین را ندارد و این در حالی است که او و همکارانش بارها این مجازات را هم مورد واکنش قرار داده اند. اما این موضوع کهملا گویاست که کشور حامی رادیو فردا یعنی آمریکا که ادعا بر آموزش جنسی در مدارس و اینگونه مسائل دارد همواره قربانی بزرگتری برای ماجراهای اتفاق افتاده برای کودک ایرانی بوده است اما در این کشور با نبود عدالت در مجازات و همچنین تبعیض افراد مجرم به سزای عملشان نمی رسند و هیچکس هم اعتراضی به آن ندارد اما در موضوعی که خود این رسانه و عاملش بر آن اعتراف می کند و برای مجرمی حتی اشد مجازات را کافی نمی داند، همواره با نقاب های سیاسی و منظور به اهداف خود می پردازند که هیچ نشانه ای از دفاع از حقوق افراد و بشریت موجود نیست.

انتهای پیام/رادیو دیروز

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme