https://telegram.me/empireoflies

از آموزش مزدوری توسط نوری‌زاده تا پشت‌پرده زندگی خصوصی ربع!

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: با حمله چند روز پیش «علیرضا نوری‌زاده» به «امید دانا» و پاسخ دانا به نوری‌زاده، برگی دیگر از کتاب قطور درگیری و اختلاف بین عناصر اپوزیسیون ورق خورد.

نوری‌زاده اپوزیسیون فراری که اکنون در انگلستان ساکن است، چند روز پیش در یکی از برنامه‎های تلویزیونش با حمله به «امید دانا»، او را جاسوس حکومت ایران معرفی کرده بود و گفت: “… یکی از جوجه‌هایی که حکومت ایران فرستاده، گفته که نظام ولایت‌فقیه همان امپراتوری اشکانی است و مجلس خبرگان هم همان مجلس اشکانی است! … این سخنان به خوبی نشان می‌دهد که او مزدور رژیم ایران است … به او توصیه می‌کنم به این راحتی‌ها خود را لو ندهد و راه‌های بهتری برای مزدوری هست …”

نوری‌زاده سبب شد تا «امید دانا» با ساختن برنامه‌ای علیه سوابق و فعالیت‌های او بگوید: “… نوری‌زاده استاد تمام وطن‌فروشان و مزدورها است و او کسی است که به «رضا دیبا» (ربع پهلوی) راه تماس با سعودی‌ها را نشان داد … او یک فاحشه سیاسی است که حتی پول تلویزیون خودش و تحصیل پسرش را هم از سعودی‌ها گرفته است …”

این سلطنت‌طلب مقیم سوئد در ادامه با حمله به «ربع پهلوی» و افشای پشت‌پرده زندگی خصوصی‌اش نوشت: “… اگر رضا پهلوی عرضه داشت که با پولهای پدرس کسب و کاری راه می‌انداخت و اینطور نبود که ۲۴ ساعته با پولهای که از مادرش می‌گیرد در قمارخانه‌ها پرسه بزند … نگذارید دهنم باز شود! فساد اخلاقی او سبب شد تا همسرش چند بار به خانه فامیلش در سوییس برود و تقاضای طلاق کند که با وساطت دیگران فیصله پیدا کرد …”

همانطور که مشاهده کردید، هر روز شاهد افشاگری عناصر اپوزیسیون علیه یکدیگر هستید و باز هم یکدیگر را با افشاگری بیشتر تهدید می‌کنند. این امر نشان دهنده این موضوع است که میزان وابستگی و مزدوری و فساد عناصر و سران اپوزیسیون بسیار بیشتر از آن چیزی است که ما فکر می‌کنیم و تاکنون افشا شده است.

 

انتهای متن/

با حمله چند روز پیش «علیرضا نوری‌زاده» به «امید دانا» و پاسخ دانا به نوری‌زاده، برگی دیگر از کتاب قطور درگیری و اختلاف بین عناصر اپوزیسیون ورق خورد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.85 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme