https://telegram.me/empireoflies

از آزادی های یواشکی تا پلیس یواشکی!

اختصاصی_ به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در روز های اخیر با اعلام خبر راه اندازی پلیس امنیت اخلاقی که به صورت نامحسوس جرایم حوزه امنیت اخلاقی را بررسی می کند رسانه های خارجی و دستگاه خبری این رسانه ها با همراهی عمال دست نشان دهنده شان هجمه عظیمی را بر علیه نیروی انتظامی راه اندازی کرده اند که در این حملات در پی القاء جو امنیتی از طرف حاکمیت و دولت به مردم هستند.

البته در این میان نحوه اطلاع رسانی در این خصوص و نوع فعالیت این ماموران نیز تا حدی در به وجود آوردن این جو رسانه ای بی تاثیر نبوده است .مسئولان انتظامی با مبهم گذاشتن بخش بزرگی از اهداف این طرح به هجمه های دشمن کمک نموده اند.چه بسا با اعلام بخشی از این طرح یا به تریج اعلام نمودن آن و شرح وظایف ماموران می توانستیم از به وجود آمدن تلقی منفی در نزد افکار عمومی از ماهیت این طرح جلوگیری به عمل آوریم .

هدف اصلی  در مورد این طرح بر خلاف تبلیغات مسموم صورت گرفته مبارزه با اراذل و اوباش و مزاحمان نوامیس مردم است که با این کار همواره خود را در معرض دید پلیس و نیرو های انتظامی میدانند و با این کار امنیت مردم بیشتر تامین می شود ولی در تبلیغات این طور گفته می شود که هدف اصلی این طرح مبارزه با بی حجابی و سگ گردانی شهروندان است که با توجه به هزینه های این طرح هیچ گاه به خاطر چنین رفتار ضد فرهنگی شهروندان نیروی انتظامی متقبل چنین هزینه ای نخواهد شد .

البته در راستای بهتر شدن این طرح انتقاداتی نیز در فضای مجازی از طرف جبهه فرهنگی انقلاب مطرح شد به عنوان مثال حجه الاسلام زائری در این خصوص در اینستاگرام خود نوشت:”کاش مسئولین زودتر متوجه این اقدامات مخرب که هم اسلام را تخریب می کند و هم حکومت را از مردم بیش از پیش دور می کند و شکاف امنیتی را تشدید می کند باشند… اگر کشور تاکنون در امنیت بالا بوده است بخاطر حضور همین مردم و نیروهایی است که با مردم رابطه خوب دارند. رابطه های خشن و غیر اصولی شکاف را تشدید می کند و امنیت را از بین می برد. باید بگذاریم مردم بخشی از امنیت کشور باشند… باید به اختلاس ها و دروغ ها و ریاکاری ها پرداخت و نهی از منکر کرد. اینهاست که کشور را دارد نابود می کند”

وی در انتقاد به برخورد سلبی با پدیده بد حجابی گفت:”اگر امسال هفت هزار نفر نیرو اضافه کرده‌ایم و حاصلی ندارد باید سالهای بعد هفتاد هزار و هفتصد هزارش بکنیم و باز هم قطعا وضع افتضاح‌تر خواهد بود، چون هر عاقلی می‌فهمد از راه ترکستان به کعبه نمی‌رسیم! و در تجربه‌هایی مثل جمع کردن دیش ماهواره به وضوح این شکست را دیده‌ایم! حالا عجیب این است که رهبر بزرگوار انقلاب سالهاست بر مبارزه با مفاسد اقتصادی و ترویج معنویت و اصلاح سبک زندگی و خودداری از تجملات و اشرافیگری و… تاکید دارند و مسؤولان دستگاههای ذی ربط از میان این همه و به جای اصلاح نظام آموزشی و رسانه ملی و گرانی و فقر و تورم و بیکاری و… فقط توسعه گشت ارشاد را در دستور کار خود قرار داده‌اند”

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme