https://telegram.me/empireoflies

از آرزو برای ویرانی ایران تا همراهی با تحریم های آمریکا

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغنامه جمعی از فعالان سیاسی خارج‌نشین به ترامپ و درخواست اعمال تحریم علیه ایران، یادآور خیانت هایی است که قریب به ۳۰ سال پیش در چنین روزهایی رزمندگان اسلام را در عملیات کربلای ۴ به دامن دشمن سوق داد. همین جریان در روز های بعد از انتخابات ۸۸ تمام تلاش خود را کرد تا با ایجاد آشوب و بلوا در کشور، زمینه‌ساز فشارهای بین‌المللی بر ایران باشد، اما حضور اجتماعی این جریان در کشور نتوانست تا بیشتر از ۹ دی دوام بیاورد. اکنون باقی مانده های این جریان در خارج کشور دست در دست یکدیگر به رئیس جمهور پلید ترین کشور دنیا نامه می نویسند تا ایران را دوباره با تحریم های شکننده محاصره اقتصادی کند.

اما این نامه از لحظه ای که منتشر شده جدای از مواضعی که در داخل کشور نسبت به آن بیان شده در بین ضد انقلابیون نیز درگیری های شدیدی را برانگیخته و ضد انقلاب لندن نشین و لس آنجلسی ها به واسطه این نامه به جان یکدیگر افتاده اند.

یکی از افرادی که بعد از نوشتن این نامه از آن حمایت نمود رضا حقیقت نژاد است. وی از جمله تحلیل گران بی بی سی فارسی و هم زمان سردبیر سایت ایران وایر به مدیر مسئولی مازیار بهاری است.

رضا حقیقت نژاد  از عناصر اپوزیسیون و سردبیر سابق روزنامه خاتم یزد بود وی زمانی که در ایران بود مدام بر علیه دولت نهم و دهم سمپاشی می کرد و عملکردهای مثبت دولت نهم را حاصل سیاست های پوپولیستی دولت و عوام فریبانه می دانست.

در ماجرای حمایت از نامه سی وطن فروش به ترامپ هم تلویحا جانب این وطن فروشان را گرفت و زمانی که برخی از هم مسلکان قدیمیش وی را خائن و همدست تحریم کنندگان و جیره خور پنتاگون دانستند وی به خشم آمده و در توئیت هایش همه را خائن نامید.

وی در آخرین توئیت های خود دیروز اعلام کرد که در سال ۸۸ از احمدی نژاد حمایت کرده است. وی در بخش هایی از مطالب خود نوشته بود “عدالتخواهی حقیقی و استکبار ستیزی از جمله شعارهای انقلابی دولت است و هر کس که پیشرفت کشور را با هدایت انقلاب متصور می داند، قدردان این ویژگی است”

وی که اکنون در ترکیه با کسب در آمد از سایت ایران وایر و به تبع آن وزارت دفاع آمریکا روز گار می گذراند در توئیت خود نوشته آن سال این مطلب را نوشتم زیرا اعتقاد داشتم که در صورت رای آوری احمدی نژاد ایران ویران خواهد شد.

وی در واقع میگوید از همان زمان که در ایران بود در کار روز نامه نگاری روحیه منافقانه داشته و این عمل خود را روزنامه نگاری حقیقی می داند!

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme