https://telegram.me/empireoflies

اذعان ارگان سازمان سیا به پایبندی ایران در برجام

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رادیو فردا در مطلبی با اشاره به تازه‌ترین گزارش آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نوشت: ایران به تعهدات برجام پایبند بوده است.

این سایت اضافه کرد: آژانس بین‌المللی انرژی اتمی روز جمعه در گزارش خود تأیید کرد که ایران به تمامی تعهداتش در قبال توافق هسته‌ای وفادار بوده و تنها مورد تخطی از توافق‌نامه هسته‌ای در مورد آب سنگین را نیز تصحیح کرده است.

همچنین، در تازه‌ترین گزارش آژانس بین‌المللی انرژی اتمی، تأیید شده که ایران دست به تولید اورانیوم غنی‌سازی شده «بیش از حد مجاز» نزده و همچنان هرگونه ساخت و ساز در رآکتور آب سنگین اراک را نیز «متوقف کرده است».

در این گزارش همچنین جزئیاتی در خصوص ساخت قطعات سانتریفیوژ آمده، و از جمله تأکید شده ایران از زمان اجرای توافق هسته‌ای، اولاً هیچ سانتریفیوژی برای جایگزینی با سانتریفیوژهای IR-1 که خراب شده یا از کار افتاده‌اند، تولید نکرده است، و همچنین توقف تولید لوله‌های روتور در هفتم مارس، ۷ اسفند، توسط آژانس راستی‌آزمایی شده است.

رادیو فردا

انتهای پیام/

رادیو فردا در مطلبی با اشاره به تازه‌ترین گزارش آژانس بین‌المللی انرژی اتمی نوشت: ایران به تعهدات برجام پایبند بوده است.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme