https://telegram.me/empireoflies

ارگان جریان فتنه: بی بی سی باعث حمله به اوین شد

به گزارش «امپراتوری دروغ»، وب سایت ضدانقلاب “جرس” در یادداشتی به ارتباط شبکه انگلیسی «بی بی سی فارسی» با مجرمان امنیتی در زندان اوین واکنش نشان داد.

جرس با تمجید از شبکه های ضدانقلاب که در راستای کمک به بزرگنمایی این سناریو قدم برداشتند، به علامت سوالی اشاره کرده که در این ماجرا خودنمایی می کند.

جرس این علامت سوال را در مقابل شبکه بی بی سی فارسی قرار داده و با استفاده از عبارت “اقدامات خام برخی رسانه‌های حرفه‌ای” نوشت: «…اقداماتی که می‌شد با دقت بیشتری صورت گیرد و هزینه کمتری برای مظلومان[!] بند ۳۵۰ اوین رقم بزند.»

اشاره نویسنده جرس به تماس بی‌بی سی با برخی از زندانیان این بند است، که به اعتقاد او «ناخواسته زمینه ساز حمله به این بند شد. در این حمله گوشی‌های همراه زندانیان ضبط شده و محدودیت‌های شدیدی برای آن‌ها در نظر گرفته شد. اقدامی که می‌توانست بسیار حساب شده‌تر و با حساسیت بیشتری صورت گیرد.»

نویسنده این یادداشت در ادامه، بی بی سی فارسی را به همکاری و همراهی با دولت متهم کرده، می افزاید: «در یک نگاه سفید! بی‌بی سی متوجه عواقب این کار نبوده و صرفا قصد داشته طبق وظیفه حرفه ای‌اش خبر را با منبع اصلی آن منتشر کند اما با یک نگاه نسبتا خاکستری جور دیگری باید نتیجه گرفت؛ بی‌بی سی در واقع با یک تیر دو نشان می‌زند و آن معرفی مخالفان دولت در داخل است.»

جرس در پایان متذکر شده است: «این گونه پوشش خبر اتفاقا از لحاظ امنیتی بهانه برای برخورد را برای حکومت فراهم می‌کند… در حالی که بی‌بی سی می‌توانست با یک کلمه بحران را در این بند بوجود نیاورد. البته حتما تحریریه بی‌بی سی برای این کار توجیهاتی دارد ولی نتیجه‌ای که با تمام آن توجیهات حاصل شده است تا کنون محکومیت ۲ نفر از آزاداندیشان به ارتباط با سازمان مجاهدین خلق می‌باشد.»

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme