https://telegram.me/empireoflies
نماینده اتحادیه اروپا در عراق در مراسمی با حضور سفرای کانادا و انگلیس، مراسم حمایت از همجنس‌بازان برگزار کرد.

اروپا در فکر رواج همجنسبازی در عراق

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر ادامه سلسله اقدامات کشور‌های غربی در عراق برای ترویج همجنس‌بازی، نمایندگی اتحادیه اروپا در بغداد امروز (یکشنبه) مراسم به اصطلاح «روز جهانی مبارزه با همجنسگرا ستیزی» را برگزار کرد.

این نمایندگی در صفحه توئیتر خود نوشت که با همکاری سفارت کانادا و انگلیس در بغداد پرچم به اصطلاح «همجنسگرایان» را در محوطه ساختمان این مرکز برافراشته است.

در بهمن سال گذشته نیز حمایت «استفان هیکی» سفیر انگلیس از قانون حمایت از همجنس‌بازان واکنش شدید «مقتدی صدر» رهبر جریان صدر و دیگر شخصیت‌های دینی و سیاسی عراق را برانگیخت.

در ژوئن سال ۲۰۱۷ نیز کنسولگری آمریکا در اربیل اقدام به برافراشته کردن پرچم «همجنسگرایان» در محوطه کنسولگری کرد که اعتراضات علمای عراق را موجب شد.

کشور‌های غربی در سال‌های گذشته تلاش زیادی برای ترویج این پدیده در میان جوانان عراقی کرده و در این راستا در سال ۲۰۱۵ از تشکیل سازمانی به نام «عراق کویر» برای پرداختن به موضوع همجنس‌بازی در عراق حمایت کردند. این سازمان که به سه زبان انگلیسی، عربی و کردی در شبکه‌های اجتماعی فعالیت می‌کند، هدف خود را قانونی کردن ازدواج همجنس‌بازان در عراق اعلام کرده است.

سفیر انگلیس در عراق سال گذشته در صفحه توئیتر خود از فعالیت‌های این سازمان تقدیر کرد.

 
منبع: فارس
انتهای پیام/
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme