https://telegram.me/empireoflies

ارتقائی که برای بی بی سی فارسی گران آمد

به گزارش «امپراتوری دروغ» به نقل از جام نیوز، طی روزهای گذشته، سایت‌ها و رسانه‌های ضدانقلاب بویژه بی‌ بی‌ سی فارسی در راستای اهداف ضدایرانی، ماجرای بند۳۵۰ اوین را به شکل گسترده ای پوشش دادند.

بند ۳۵۰ اوین به دلیل حضور زندانیان امنیتی همواره مورد توجه رسانه ها بوده و این بار حضور نیروهای حفاظتی این زندان برای جستجوی ادواری و طبق روال آیین نامه داخلی زندان ها، از این بند به خبر اول رسانه های ضدانقلاب تبدیل شد.

آنچه باعث فضاسازی اخیر شد، ضبط تعداد قابل توجهی از ابزار ارسال اطلاعات به این شبکه‎ های ضدایرانی فارسی زبان بود که عملا راه ارتباطی زندانیان امنیتی را با عوامل فراری و خارج نشین قطع می کرد.

نکته قابل توجه در ماجرای بند ۳۵۰ اوین، تماس یکی از زندانیان این بند از داخل زندان با شبکه تلویزیونی بی بی سی فارسی بود که در پی آن، این شبکه انگلیسی به جهت قطع ارتباط با عوامل داخلی خود سناریوهای مختلفی را علیه قوه قضائیه و مسئولان بکار گرفت.

بی بی سی فارسی که در این موضوع رسالت ویژه ای برعهده داشت، با پوشش فوری تغییر رئیس سازمان زندان ها، از سویی با القاء برکناری غلامحسین اسماعیلی، هم ارتقاء جایگاه وی به ریاست دادگستری تهران را برنتافت و هم به مستند پخش شده از تلویزیون ایران واکنش نشان داد.

کارشناس بی بی سی فارسی در پاسخ به سوال مجری این شبکه که از وی در خصوص رضایت خانواده های زندانیان از جابجایی صورت گرفته پرسید، پاسخ داد: «برکناری رئیس سازمان زندان ها خواسته اصلی خانواده های زندانیان سیاسی نیست، بلکه اعتراض آنها به پذیرفته نشدن موضوع است.»

گویا انتظار این شبکه ها، پذیرش سناریویی است که خود آن را کلید زده اند و واکنش آن ها به روشنگری مسئولان و صداوسیما نیز در همین راستا قابل ارزیابی می باشد.

کارشناس بی بی سی در ادامه با واکنش به انتصاب “علی‌ اصغر جهانگیر” رئیس سابق حفاظت اطلاعات قوه قضائیه به ریاست سازمان زندان ها و اظهارات رئیس قوه قضائیه گفت: «این اظهارات، زندانیان سیاسی و خانواده های آن ها را تهدید می کند.»[!]

آیت الله آملی لاریجانی امروز تصریح کرد: “در خصوص فضاسازی‌های فتنه‌گرانه هیچ‌گونه تسامحی به خرج نخواهیم داد.”

بی بی سی که یکی از صحنه گردانان اصلی فتنه ۸۸ بود، با گذشت چند سال از مرگ سیاسی فتنه گران تمام توان خود را در این ماجرا به کار بست تا بتواند اگرچه بصورت موقتی، سیاست فتنه انگیزی خود را پیاده کند و یادبودی برای سران فتنه و مجرمان امنیتی ترتیب بدهد.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme