https://telegram.me/empireoflies

ارتباط نزدیک ضدانقلاب به تروریست‌ها

به گزارش «امپراتوری دروغ» به نقل از دیده‌بان، رسانه‌های معاند و ضدانقلاب همواره کوشیده‌اند خود را ضدخشونت و کاملاً حقوق‌بشری نشان دهند و ضمن مخالفت‌ها و معارضه‌های گوناگونشان با نظام اسلامی از ابزار اتهام به خشونت استفاده کرده‌اند. اما جالب آنجاست که علی‌رغم ادعاهای واهی‌شان مبنی بر مشی انسان‌دوستانه! همیشه نزدیکی و دسترسی قابل توجهی به تروریست‌های جانی و قاتل مردم بی‌گناه کشورمان داشته‌اند.

در طول سالیان گذشته مصاحبه‌های متعدد با تروریست‌هایی چون منافقین، عبدالمالک ریگی، انجمن پادشاهی(تندر) و… در جهت به رسمیت شناختن آنها و گفتگوی بی‌طرفانه! از سوی بی‌بی‌سی فارسی،‌ صدای امریکا، من‌وتو، روزآنلاین، رادیو زمانه و… بسیار دیده شده است.

در آخرین مورد از این اقدامات شبکه‌های ضد انقلاب، سایت روزآنلاین مصاحبه‌ای را با “عبدالرئوف ریگی”، سخنگوی جیش العدل و برادر عبدالمالک ریگی شرور معدوم ترتیب داده و در حالی شیوه ارتباط با وی را بیان می‌کند که از دسترسی به سخنگوی یک حزب سیاسی راحت‌تر به نظر می‌رسد.

ghazi

“فرشته قاضی” نویسنده روزآنلاین که پیش ازین مصاحبه با افراد و شخصیت‌های معلوم‌الحالی از فرقه بهائیت، انجمن پادشاهی(تندر) و… را در سابقه خود دارد در مقدمه این گفتگو آورده است:

«گروگان‌گیری اخیر ۵ سرباز در سیستان و بلوچستان توسط گروه جیش العدل و کشته شدن یکی از گروگان ها و آزادی ۴ گروگان دیگر باعث شد، سراغ عبدالرئوف ریگی، سخنگوی جیش العدل بروم. او در این مصاحبه می گوید به خاطر جایگاه مولوی عبدالحمید و علمای اهل سنت میان مردم و حرمت قرآنی که مولوی عبدالحمید برای آنها فرستاده و خواهان آزادی گروگان ها شده بود، بدون پیگیری مطالبات شان اقدام به آزادی گروگان ها کرده اند.»

در ادامه این مصاحبه که حداقل بیش از سه ساعت به طول انجامیده است، نویسنده روآنلاین سعی می‌کند با ژست‌های حقوق بشری به تخطئه اسلام و قوانین اسلامی و در عین حال معرفی کردن جریان جیش العدل بعنوان نماد اسلام‌گرایی بپردازد.

در اینباره قسمتی از مصاحبه و سوالات قاضی اینگونه تنظیم شده است:

«اصول انسانی و اسلامی که اشاره کردید در قضیه کشتن جمشید دانایی‌فر که اسیر و گروگان شما بود چه شد؟

اسیر طبق قانون ما دو صورت دارد یا سرباز عادی است یا کادر نظامی و مجرم که در صورت دوم می توان اعدامش کرد.

به حرمت قران هم اشاره کردید، اسلام و قرآن چنین اجازه ای به شما می دهد که گروگانی را که اسیر شما است اینطور بکشید؟

قانون ما برگرفته از قرآن و سنت پیامبر اسلام است.

یعنی در قران می گوید که با اسیر چنین رفتاری شود؟ یا سنت پیامبر چنین می گوید؟

اسلام برای اسرای جنایتکار حکم اعدام را تجویز می کند.»

در بخش دیگری قاضی نظر شخصی خود را در خصوص سخنان ریگی اینگونه عنوان می‌کند:

«چقدر این صحبت‌های شما شبیه برخی سران حکومت است.»

آنچه در انتها باید تأکید کرد این سؤال است که چطور و چگونه دم گروه‌های تروریستی و ضد بشری از آخور گروه‌های به اصطلاح مدافع حقوق‌بشری و معارض وابسته با غرب سربرمی‌آورد؟ آیا این امر خود حکایت از فرماندهی و هدایت واحد تمام این جبهه وسیع علیه انقلاب اسلامی نمی‌دهد؟.

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme