https://telegram.me/empireoflies

ارتباط «سعودی‌زاده» با موساد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: پس از فاجعه منا گزارش مفقود شدن تعدادی از مردم ایران سیلی از واکنش‌ها را در پی داشت. در این میان «علیرضا نوری‌زاده» علی‌رغم ادعاهای ضد و نقیضش درباره سرنوشت «غضنفر رکن‌آبادی»، اتهام‌زنی به مقامات و زائران ایرانی و دفاع از رژیم آل‌سعود را در دستور کار خود دارد.

در رابطه نوری‌زاده با دستگاه‌های امنیتی سعودی شکی وجود ندارد، اما سؤال جدی‌تری که درباره او مطرح است، ارتباط او با سازمان جاسوسی اسرائیل «موساد» است.

مطرح کردن ۲ سؤال، ابهامات بسیاری را درباره نوری‌زاده برطرف می‌کند. اول اینکه، با فرض فوت مرحوم رکن‌آبادی در فاجعه منا و شناسایی پیکر او ۲ ماه پس از این حادثه، چگونه نوری‌زاده پیش از پیدا شدن جسد مرحوم مذکور، با صراحت از مرگ رکن‌آبادی سخن می‌گفته!؟

گاف نوری‌زاده در ارتباط با ربایش مسئولان ایرانی، پاسخ این سؤال را افشا می‌سازد. این ضدانقلاب لندن‌نشین چندی قبل درباره «علیرضا عسگری» معاون وزیر دفاع جمهوری‌اسلامی ایران که توسط سرویس‌های جاسوسی غربی در خارج کشور دزدیده شده بود هم، ادعا کرد که این فرد دزدیده نشده و از او از جزئیات ماجرا با خبر است و نمی‌تواند برخی مسائل را مطرح کند.

«علیرضا عسگری» از مقامات بلندپایه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود که در سال ۲۰۰۷ در ترکیه به‌دست سازمان‌های اطلاعاتی آمریکا و رژیم صهیونیستی ربوده می‌شود. روزنامه صهیونیستی «هاآرتص» بعدتر افشا می‌کند که عسگری در زندان «آیالون» اسرائیل به قتل رسیده است، و این خبر از سوی ایران نیز تأیید می‌شود.

حال اینکه نوری‌زاده از چه طریقی اطلاعاتی پیرامون این ماجرا دارد، جای سؤال است، و اینکه او اساساً خود را روزنامه‌نگاری حرفه‌ای و آزاد معرفی می‌کند، از افشای حقایق تا این حد امتناع می‌ورزد.

و دومین سؤال اینکه، چنانچه مرحوم رکن‌آبادی پس از حادثه منا کشته شده باشد، از زمان وقوع حادثه تا مرگ را در کجا و در چه وضعیتی سپری کرده است؟ و نوری‌زاده چرا تا این حد با اضطراب برای انحراف افکار عمومی درباره او سخن می‌گوید.

شاید اکنون فرضیه دقیق‌تری را برای مرگ مرحوم «غضنفر رکن‌آبادی» بتوان ایجاد کرد. ربایش رکن‌آبادی در فاجعه عظیم منا، توسط دستگاه‌های امنیتی سعودی و رژیم صهیونیستی، انتقال وی به مکانی نامعلوم که ممکن است اسرائیل باشد، به‌دست آوردن برخی اطلاعات حیاتی، ترس از رسوایی ابعاد ماجرا در سطح بین‌المللی پس از مواضع محکم امام خامنه‌ای پیرامون ماجرای منا، و در نهایت کشتن رکن‌آبادی و برگرداندنش به سردخانه‌های عربستان جهت تحویل به ایران.

اما اینکه رکن‌آبادی به چه نحو هم کشته شده است هم جای سؤال دارد. احتمال می‌رود نحوه مرگ وی و «یاسر عرفات» رئیس سابق تشکیلات خودگردان فلسطینی شباهت بسیاری به هم داشته باشد. عرفات در حالی توسط صهیونیست‌ها به وسیله ماده پلوتونیم مسموم و کشته شد که تا سال‌های پس از مرگ او، علت ناشناخته باشی مانده بود.

انتهای پیام/

پس از فاجعه منا گزارش مفقود شدن تعدادی از مردم ایران سیلی از واکنش‌ها را در پی داشت. در این میان «علیرضا نوری‌زاده» علی‌رغم ادعاهای ضد و نقیضش درباره سرنوشت «غضنفر رکن‌آبادی»، اتهام‌زنی به مقامات و زائران ایرانی و دفاع از رژیم آل‌سعود را در دستور کار خود دارد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.7 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme