https://telegram.me/empireoflies

اربعین فقط برای کشورهای اسلامی نیست

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغوسیم رضا در مسیر پیاده روی نجف به کربلا اظهار کرد: برای دومین بار در مراسم اربعین حسینی شرکت می‌کند.

وی تصریح کرد: با توجه به اخلاصی که امام حسین(ع) داشت، مردم با همه وجود در این مراسم سراسر معنوی شرکت می‌کنند.

مدیر مسول روزنامه تایمز کشمیر اضافه کرد: حرکت اربعین زمینه تحکیم وحدت بین انسان‌های آزاده جهان را ایجاد می‌کند، این مراسم تنها متعلق به کشورهای اسلامی نیست، همه ملت‌های آزاده جهان در این مراسم شرکت می‌کنند.

وی یادآور شد: یاران امام حسین(ع) استکبار ستیز هستند، اسرائیل و آمریکا از این اتحاد مسلمانان می‌ترسد.
وسیم رضا با اعلام اینکه باید در این مسیر درست عمل کنیم، افزود: اربعین بزرگترین اجتماعی است که می‌تواند همه مسلمانان جهان را با همدیگر متحد کند.

وی در ارتباط با تاثیر گذاری خون شهدا برای ترویج فرهنگ اسلام ناب محمدی و اتحاد مسلمانان بیان کرد: شهدای مدافع حرم و حشدالشعبی همان راهی را رفتند که امام حسین(ع) و یارانش پا گذاشتند.

این روزنامه نگار پاکستانی اضافه کرد: شهدای ما در مسیر تعجیل در ظهور فرج امام زمان(عج) قدم گذاشتند.
وی با اعلام اینکه به پاس زحمات شهدای مدافع حرم و شهدای عراق امنیت بسیار مناسبی در کاظمین، سامرا و دیگر شهرهای این کشور وجود دارد، گفت: زائران امام حسین(ع) به راحتی در این مناطق تردد می‌کنند.

رونامه نگار پاکستانی از علاقه مندی مردم کشمیر برای حضور در کربلا خبر داد و افزود: سال آینده تعداد زیادی از مردم مسلمان این منطقه را عازم این سفر می‌کنم.

وی در پاسخ به سکوت بسیاری از رسانه‌های ضد انقلاب و اسلام از عدم انعکاس این حضور پرشور مردم، بیان کرد: از آنها توقعی بیشتر از این نمی‌توان داشت، رسانه‌های غربی واقعیت نگار نبوده و نیستند، آنها چشم‌شان را به روی واقعیت‌های جهان اسلام می‌بندند.

انتهای پیام/فارس

مدیر مسئول روزنامه تایمز کشمیر با بیان اینکه راه‌پیمایی عظیم اربعین زمینه ساز ظهور امام زمان است، گفت: امنیت این مسیر را مدیون شهدای مدافع حرم هستیم که راه امام حسین (ع) را رفتند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme