https://telegram.me/empireoflies

اربعین به مانور قوی اجتماعی در جهان تبدیل شده است

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغحسین‌علی‌ امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور عصر امروز در دومین نشست سلامت استان با محوریت سلامت در اربعین اظهار کرد: نعمت امنیت و سلامت دو تا از بزرگترین نعمت‌هایی است که کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد و تا زمانی که مشکلی برای انسان پیش نیامده است قدردان این دو نعمت الهی نمی‌شویم.

وی افزود: نعمت سلامت در زندگی افراد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، و این موضوع مهم از نظر شخصی و اجتماعی نیز در جایگاه بالایی قرار دارد و خدمت کردن نیز ملزم به داشتن نعمت سلامت است.

معاون پارلمانی رئیس جمهور تصریح کرد: سلامت در اربعین برای زائران که امروزه به یکی از اجتماعات بزرگ مسلمان تبدیل شده، بسیار حائز اهمیت است، و این امر مهم امروز به‌عنوان مانور قوی اجتماعی در مبحث سیاسی در جهان تبدیل شده است.

وی عنوان کرد: استان ایلام به‌عنوان یکی از گذرگاه‌های اصلی تردد زائران اربعین است.

امیری خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین نقش‌های مهم و تاثیرگذار در مراسم اربعین که از جایگاه ویژه برخوردار است نحوه خدمات‌رسانی پزشکان، پرستاران و .. است، لذا این افراد باید تلاش کنند در بهترین نحو در این راستا انجام وظیفه کنند.

در ادامه قاسم سلیمانی‌دشتکی استاندار ایلام نیز در این این مجمع گفت: سال گذشته در ایام اربعین بیش از ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر از مرز مهران به عتبات عالیات کشور عراق تردد کردند و این موضوع نشان از همدلی ملت و نظام در بحث کنگره عظیم اربعین است.

وی افزود: حرکت بسیار عظیم اربعین مظهر شیعه‌گری مسلمانان را در جهان بیان می‌کند، سال گذشته ۶۷ درصد زائرین از ایلام و مرز مهران راهی کشور عراق شدند.

استاندار ایلام در پایان یادآور شد: پایگاه‌های امداد و نجات در مسیر زائرین ایلام به مهران در ایام اربعین در راستای خدمات‌رسانی با همکاری بهداشت و درمان، هلال احمر و پلیس راهنمایی و رانندگی مستقر می‌شوند.

انتهای پیام/فارس

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme