https://telegram.me/empireoflies
وزیر مسکن انگلیس رسماً به کمبود تجهیزات و امکانات پزشکی و پرستاری برای مقابله با شیوع ویروس کرونا اذعان کرده است.

اذعان وزیر انگلیسی به کمبود تجهیزات پزشکی و پرستاری

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغبه نقل از رویترز، رابرت جنریک وزیر مسکن بریتانیا روز شنبه در اظهاراتی گفت: بریتانیا باید برای تأمین تجهیزات حفاظتی مورد نیاز کادر بهداشت و درمان، اقدامات بیشتری انجام دهد.

اظهارات وزیر مسکن انگلیس پس از آن مطرح شده است که انتقادات گسترده‌ای درباره کمبود تجهیزات پزشکی و پرستاری در بیمارستان‌های این کشور مطرح شده است.

وی در ادامه افزود: ما باید اقدامات بیشتری را برای تأمین تجهیزات پزشکی و پرستاری حفاظتی افرادی که در خط مقدم مقابله با ویروس کرونا قرار دارند، انجام دهیم.

وزیر مسکن انگلیس اظهار داشت: محموله‌ای حاوی ۴۰۰ هزار روپوش خاص پرستاری و حفاظتی روز یکشنبه از ترکیه وارد انگلیس خواهد شد. ما همه تلاش خود را انجام خواهیم داد تا تجهیزات حفاظتی مورد نیاز را تأمین کنیم.

بریتانیا در اوج بحران سلامت به‌سر می‌برد به‌طوری که بیش از ۱۵ هزار نفر تاکنون بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده‌اند. بریتانیا پنجمین آمار بالای فوتی‌ها بر اثر ویروس کرونا را در جهان دارد.

آمارهای منتشرشده روز شنبه نشان می‌دهد بیش از ۱۵۴۶۴ نفر در بیمارستان‌های بریتانیا به‌خاطر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده‌اند.

دولت انگلیس روز جمعه با صدور دستورالعمل‌های جدید به بیمارستان‌ها توصیه کرده است تا از برخی تجهیزات و لوازم پزشکی و حفاظتی مورد نیاز برای مقابله با ویروس کرونا مجدداً استفاده کنند.

انتهای پیام/تسنیم

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme