https://telegram.me/empireoflies

اذعان منافقین به هدایت آشوب‌های اخیر

اختصاصی-به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «مریم رجوی» سرکرده گروهک تروریستی «منافقین»‌ در گفت‌وگو با یک روزنامه سعودی اذعان کرد که عناصر این گروهک در آشوب‌های اخیر در ایران نقش داشته‌اند.

رجوی در پاسخ به سوال روزنامه «عکاظ» درباره درخواست حکومت ایران از فرانسوی‌ها برای ممنوعیت فعالیت منافقین در فرانسه، گفت: “درخواست حسن روحانی رئیس جمهور ایران از رئیس‌جمهور فرانسه برای منع فعالیت قانونی منافقین در پاریس معنایی روشن دارد. این درخواست چند روز پس از آغاز اغتشاشات در ۱۴۲ شهر(!) ایران آغاز شد … سران ایران از نقش شبکه‌های مجاهدین خلق در برگزاری و هدایت اغتشاشات بیمناک بودند …”

«مریم رجوی» در ادامه صراحتا اذعان کرد که اغتشاشاتی که در دی‌ماه در ایران رخ داد، محصول کار «منافقین» بود. او گفت: “طبیعتاً، آنچه در ایران رخ می‌دهد، کار شبکه‌های مجاهدین خلق در شهرهای مختلف است و ارتباطی با فعالیت سیاسی (سازمان منافقین) در سطح بین‌الملل ندارد، از جمله در فرانسه» …”

سرکرده گروهک منافقین همچنین به تشکیل لابی‌های متعدد در کشورهای غربی برای فعالیت علیه ایران اشاره کرد و با اذعان به خیانت به ملت ایران، گفت: “سازمان منافقین چندین جبهه و تشکل از نمایندگان پارلمانی و فعالان حقوق بشری علیه ایران تشکیل داده است.”

رجوی در ادامه گفت:‌ “ما تلاش کرده‌ایم جبهه‌ای از نمایندگان پارلمان و مدافعان حقوق‌بشر و سیاستمداران مخالف… تشکیل بدهیم. این تلاش موفق بوده است. مثلا ۱۷ کمیته حمایت از ما (منافقین) تشکیل شده که در پارلمان‌های مختلف کشورهای غربی فعالیت می‌کند. بیشتر پارلمان‌های غربی حرکت رسمی ما را تأیید کرده کرده‌اند. در فرانسه، ۱۴ هزار شهردار که مردم این کشور انتخابشان می‌کنند، از ما حمایت می‌کنند. (سازمان منافقین) فعالیت ثابت در نهادهای (وابسته به) سازمان ملل در محکومیت نقش حقوق بشر دارد و ما دستاوردهای بزرگی داشته‌ایم …”

سرکرده گروهک تروریستی منافقین که دستش حداقل به خون ۱۷ هزار ایرانی آلوده است، ادامه داد که «سلسله فعالیت‌های دیگری هم هست مثل تحصن و تجمعات اقلیت ایرانی در کشورهای غربی جهت جلب توجه مردم. از زمان انتفاضه (آشوب) اخیر در ایران، (سازمان منافقین) طی هفته‌های گذشته حدود ۲۰۰ تظاهرات و تجمع‌های اعتراضی در شهرهای اروپایی و آمریکایی برگزار کرده است…”

رجوی در ادامه بر جدایی دین از سیاست تأکید کرد و در پاسخ سوالی مبنی بر اینکه «آیا شما امروز به دنبال کشوری سکولار به معنای جدایی دین از دولت» هستید، گفت، «بله». سازمان منافقین به دنبال «جمهوریتی قائم بر جدایی دین از سیاست» است.

انتهای متن/

«مریم رجوی» سرکرده گروهک تروریستی «منافقین»‌ در گفت‌وگو با یک روزنامه سعودی اذعان کرد که عناصر این گروهک در آشوب‌های اخیر در ایران نقش داشته‌اند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.85 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme