https://telegram.me/empireoflies

اذعان شبکه لندنی به قدرت اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغدر روزهای منتهی به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم در سال ۹۶ هم شبکه‌ای به نام «ایران اینترنشنال» با حضور جمعی از عناصر اپوزیسیون در مرکز لندن کار خود را آغاز کرد.

پس از انتشار خبر حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با چند فروند موشک کوتاه‌برد فاتح-۱۱۰ به مقر فرماندهی سران گروهک تروریستی حزب دموکرات کردستان در عراق که تعداد زیادی از مقامات این گروهک تروریستی تلف شدند، بازتاب‌های مختلفی از قدرت موشکی جمهوری اسلامی ایران را به دنبال داشت.

در این میان شبکه ایران‌اینترنشنال با انتشار گزارشی در سایت خود ضمن اعتراف به قدرت منطقه‌ای و حتی بین‌المللی جمهوری اسلامی، نوشت: در حمله موشکی سپاه به رخ کشیدن قدرت اطلاعاتی ایران در آگاهی کامل داشتن از اتاق برگزاری گردهمایی رهبران این حزب در میان ده‌ها اتاق دیگر اردوگاه، در ایجاد فضای ناامنی و شک در میان رهبران و اعضای این حزب و کندشدن روندهای تصمیم‌گیری و عملیاتی مهم آن‌ها موثر خواهد بود.

این گزارش در ادامه با هشدار به جامعه جهانی در قبال قابلیت‌های جمهوری اسلامی، می‌نویسد: این حمله می‌تواند برای جامعه جهانی هم هشداری باشد تا قابلیت‌های این کشور در منطقه را فراموش نکنند.

لازم به یادآوریست که از خصوصیات شبکه ”ایران اینترنشنال” ٢۴ ساعته بودن فعالیت خبری آنست که عموماً در راس ساعت و معمولاً با منفی‌رین اخبار مربوط به ایران و تحرکات منطقه‌ای و بین المللی ایران شروع می‌شود و ادامه می‌یابد. به جرات می‌توان ادعا کرد که در طول یکسال فعالیت این شبکه، ده خبر مثبت در ارتباط با مسائل ایران از شبکه مذکور پخش نشده است. در همین حال گفتنی است در این مدت نیز به ندرت می‌توان پخش اخباری منفی در ارتباط با عربستان و اسرائیل را در این شبکه سراغ گرفت، گویا از دید هیات ادیتوریال و سردبیری ایران اینترنشنال، اصلاً خبری منفی در اسرائیل و عربستان رخ نمی‌دهد که برای مخاطب ایرانی ارزش خبری داشته باشد.

بیشتر بخوانید

ایران اینترنشنال شبکه‎ای با تامین مالی گاو شیرده آل‎سعود

انتهای پیام/

در روزهای منتهی به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم در سال ۹۶ هم شبکه‌ای به نام «ایران اینترنشنال» با حضور جمعی از عناصر اپوزیسیون در مرکز لندن کار خود را آغاز کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: اولین نفر باشید.
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme