https://telegram.me/empireoflies

اذعان اپوزیسیون به جاسوسی سیدامامی

اختصاصی- به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «کاووس سیدامامی» فردی است که در هفته‌های گذشته به اتهام جاسوسی توسط دستگاه‌های امنیتی کشورمان دستگیر شد و پس از مدتی در زندان خودکشی کرد. در این مدت رسانه‌های فارسی‌زبان بیگانه که تا پیش از این، حرفی از سیدامامی نمی‌زدند، به یکباره مرگ او در زندان را به خبر اول خود تبدیل کردند.

رسانه‌هایی مانند «بی‌بی‌سی فارسی»، «صدای آمریکا»، «رادیو فردا»، «من و تو» و … در این روزها در خبرها و گزارش‌های مختلفی سعی کردند تا سیدامامی را تنها یک فعال محیط زیستی و وطن‌دوست معرفی کنند که تنها در پی جلوگیری از نابودی محیط زیست بوده و کاری به مسائل سیاسی و نظامی نداشته است.

این در حالیست که «مهدی میرقادری» از سلطنت‌طلبان حامی «ربع پهلوی» چند روز پیش به‌طور ناخواسته به فعالیت‌های غیرمرتبط سیدامامی به موضوعات محیط زیستی اذعان کرد و در صفحه فیسبوکش نوشت: “دیشب در برنامه زنده درباره مرگ کاووس سیدامامی فعال محیط زیست بیان داشتم که: این فعال محیط زیست از آزمایش روی پوست مارمولکها فهمیده بود که در دشت‌های کویری ایران تششعات رادیو اکتیویته و احتمالا آزمایش اتمی انجام شده است. شبکه سی‌ان‌بی‌سی آمریکا نیز دقیقا این موضوع را مورد بررسی قرار داده است …”

به اذعان این اپوزیسیون فراری، سیدامامی تنها در پی حفظ نسل و بقای جانواران در خطر انقراض در طبیعت ایران نبود، بلکه با پوشش فعالیت‌های محیط زیستی اهداف شوم دیگری را دنبال می‌کرد و از سوی دشمنان ملت ایران ماموریت داشت.

 

انتهای متن/

«کاووس سیدامامی» فردی است که در هفته‌های گذشته به اتهام جاسوسی توسط دستگاه‌های امنیتی کشورمان دستگیر شد و پس از مدتی در زندان خودکشی کرد.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.8 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme