https://telegram.me/empireoflies

ادعای وقیحانه رسانه‌های غربی در خصوص آزادی فرقه‌های ضاله

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: رسانه‌های فارسی‌زبان و در راس آن‌ها رادیو فردا و صدای آمریکا بار دیگر به حمایت و سیاه‌نمایی از فرقه‌های ضاله‌ای همچون بهائیت و مسیحیت تبشیری پرداختند.

این سایت‌ها اضافه کردند: گزارش کمیسیون بین‌المللی “آزادی مذهبی” همچنین درباره وضعیت اقلیت بهایی به طور روشن از سخت گیری‌های حکومت ایران گفته و تاکید کرده است که بهایی‌ها مورد آزار و محدودیت‌های شدیدتری واقع شدند.

بنا بر این گزارش، دستگاه قضایی و امنیتی در ایران با کسانی که به دین مسیح گرویده‌اند، برخورد کرده است. گروه‌های مدافع حقوق بشر در طی این دوره موارد بیشتری از آزارهای جسمی و ضرب و جرح مسیحیان در زندان را گزارش کردند.

همچنین در گزارش کمیسیون بین المللی آزادی مذهبی در ایالات متحده آمده است که مسلمانان سنی در ایران با محدودیت‌هایی مواجه‌اند.

براساس این گزارش، تبلیغات منفی و ضدیت با یهودیان و هدف‌گیری اعضای جامعه یهودی به اتهام رابطه با اسراییل طی سال ۲۰۱۵ از سوی دولت جمهوری اسلامی ادامه داشت.

گفتنی است، بر اساس اصل سیزدهم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، ایرانیان‏ زرتشتی‏، کلیمی‏ و مسیحی‏ تنها اقلیت‌های‏ دینی‏ شناخته‏ می‌شوند که‏ در حدود قانون‏ در انجام‏ مراسم‏ دینی‏ خود آزادند و در احوال‏ شخصیه‏ و تعلیمات‏ دینی بر طبق‏ آیین‏ خود عمل‏ می‌کنند.

در اصل سیزدهم تنها آن دسته از اقلیت‌های مذهبی را به رسمیت می‌شناسد که بر اساس تفکر صحیح بنا شده‌اند.

تنها محدودیتی که در اسلام برای اقلیت‌های مذهبی وجود دارد همانگونه که در اصل ۲۶ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران آمده است، زمانی است که اعمال آنان مغایر با اصول استقلال و آزادی و وحدت ملی و موازین اسلامی و اساس جمهوری اسلامی باشد و همانگونه که مسلم است اعمال چنین محدودیتی از حقوق اولیه هر دولت بشمار می رود که مانع فعالیت و تشکل هر عاملی که در جهت تضعیف حاکمیت آن نظام فعالیت بشود.

رادیو فردا

صدای آمریکامنبع: راسخون

انتهای پیام/

رسانه‌های فارسی‌زبان و در راس آن‌ها رادیو فردا و صدای آمریکا بار دیگر به حمایت از فرقه‌های ضاله‌ای همچون بهائیت پرداختند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme