https://telegram.me/empireoflies

ادعای خبرنگار تجزیه‌طلب VOA درباره فرمانده حفاظت سپاه رد شد

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در سالهای اخیر با گسترش شبکه‌های اجتماعی، عناصر و گروه‌های ضدانقلاب بیش از گذشته به دروغگویی و شایعه‌پراکنی علیه کشورمان روی آورده‌اند.

مخالفان نظام جمهوری‌اسلامی که تا حدود زیادی از تغییر در ایران حداقل در سالهای نزدیک ناامید هستند، به هر وسیله‌ای تمسک می‌جویند تا مردم ایران را از آینده ایران و جمهوری‌اسلامی ناامید کنند. در یکی از جدیدترین موارد، «علی جوانمردی» که علاوه بر همکاری با شبکه دولتی «صدای آمریکا»، از حامیان گروه‌های تروریستی تجزیه‌طلب نیز است و پد زنش از سرکردگان گروهک تروریستی حزب دموکرات کردستان ایران است، به همراه دیگر رسانه‌های ضدانقلاب ادعا کرد که فرمانده حفاظت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از کشور فرار کرده است.

این ضدانقلاب فراری پس از چند روز که خبر مذکور توسط رسانه‌های ضدانقلاب و بیگانه به‌طور گسترده منتشر شد، اما پس از آنکه تصاویری از حضور فرمانده حافظت سپاه در مراسم تودیع و معارفه فرمانده جدید سپاه منتشر شد، مجبور شد دروغش را اصلاح کرده و این‌بار ادعا کند که چند نفر از فرمانده‌های سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از ایران فرار کرده و خود را به کشورهای بیگانه تحویل داده‌اند!

«علی جوانمردی» سابقه زیادی در دروغگویی و شیادی دارد. همین چند روز پیش بود که او در دروغی بزرگ ادعا کرد که جمهوری‌اسلامی با وجود وقوع سیل در چند استان ایران، می‌خواهد از پول مردم ایران برای عراقی‌ها به‌طور رایگان مترو بسازد. چندی پیش نیز او در پس وقوع سیل در شهر شیراز در ادعای ابلهانه گفته بود که سپاه به‌طور عمد در این شهر آب رها کرده و ایجاد سیل نموده تا مسافران نوروزی از این شهر بروند و تعطیلات نوروز به کام مردم این شهر تلخ شود!!

این اپوزیسیون معلوم‌الحال که تاکنون بارها صراحتا از عناصر تجزیه‌طلب حمایت کرده و ارتباط نزدیکی با آنها دارد، از دوستان «امیرعباس فخرآور» مزدور سرویس جاسوسی آمریکا است و هر دو رقابت شدیدی با یکدیگر در انتشار حجم زیادی از دروغ و شایعه علیه کشورمان دارند و هر دو نیز کار روابط عمومی وزارت امور خارجه آمریکا را انجام می‌دهند و با تطهیر جنایات آمریکا، به حمایت از سیاست‌های این رژیم تروریستی می‌پردازند.

این سیاست و رفتار آنها که به دروغگویی متوسل می‌شوند قطعا نشانه ضعف آنها در منطق است، اما نشانه امید آنها به جهل برخی از مخاطبینشان نیز است!

 

انتهای متن/

در سالهای اخیر با گسترش شبکه‌های اجتماعی، عناصر و گروه‌های ضدانقلاب بیش از گذشته به دروغگویی و شایعه‌پراکنی علیه کشورمان روی آورده‌اند.

بررسی کلی

امتیاز کاربر: 4.9 ( 1 رای)
0
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme