https://telegram.me/empireoflies

ادعای گستاخانه نتانیاهو ضد ایران و حزب الله +تصاویر

به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: بنیامین نتانیاهو همچون گذشته با سخنانی ایران و حزب الله را هدف حمله قرار داد.

چند روزی بوده که سخن از دیدار «ولادیمیر پوتین» رئیس جمهور فدراسیون روسیه و «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر اسرائیل در رسانه‌های منطقه وجود دارد.

این دیدار که به نظر می‌رسد به دلیل نگرانی‌های عمیق مقامات «تل آویو» از ایجاد صلح پایدار در منطقه (اخیرا) انجام شده، نشان می‌دهد رژیم صهیونیستی به دنبال پیگیری منافع و ارتباطات اسرائیل و تروریست‌های تکفیری است.

***بازخوانی دیدار مقامات «مسکو-تل آویو»

روزنامه «هاآرتص» گزارش داد: «بنیامین نتانیاهو»، نخست وزیر اسرائیل در جریان دیدار (اخیر) با «ولادیمیر پوتین»، رئیس جمهور روسیه گفت: «بلندی‌های جولان» باید بخشی از اسرائیل باقی بماند و این خط قرمز ماست.

ادعای گستاخانه نتانیاهو ضد ایران و حزب الله

 

ادعای گستاخانه نتانیاهو ضد ایران و حزب الله

این روزنامه تصریح کرد: نتانیاهو اخیرا وارد «مسکو» شد تا درباره همکاری نظامی نزدیک‌تر در جهت اجتناب از رویدادهایی میان اسرائیل و روسیه مذاکره کند؛ کشوری که سال گذشته میلادی به منظور حمایت از «بشار اسد»، رئیس جمهور سوریه عملیات نظامی را آغاز کرد. در این نشست «زیو الیکین» وزیر جذب مهاجر، «عمیر ایشل» فرمانده نیروی هوایی و «جاکوب نایجل» رئیس موقت شورای امنیت ملی اسرائیل نیز حضور داشتند.

نتانیاهو در آغاز این نشست مدعی شد: ما هر کاری می‌کنیم تا از ایجاد یک خط مقدم ترور دیگر علیه اسرائیل در «بلندی‌های جولان» جلوگیری کنیم. وی همچنین به پوتین گفت: تسلیحات پیشرفته از سوریه و عراق ممکن است به دست «حزب الله» لبنان، یکی از متحدان دولت «دمشق» بیفتد. نخست وزیر اسرائیل گفت: دیدارم با «پوتین» با هدف هماهنگی امنیتی با روسیه بود و در این دیدار بر تقویت همکاری امنیتی و ممانعت از سوء تفاهمات تاکید شد که دستاورد بسیار مهمی است و باید آزادی عمل ارتش اسرائیل و نیروی هوایی و منافع حیاتیمان را برای دفاع از خود حفظ کنیم.

ادعای گستاخانه نتانیاهو ضد ایران و حزب الله

 

نتانیاهو مدعی شد: اسرائیل بر خط قرمزهای خود از انتقال سلاح از ایران و سوریه به «حزب الله» گرفته تا ایجاد یک خط مقدم علیه «تل‌آویو» در «بلندی‌ها جولان» تاکید خواهد داشت. این‌ها خط قرمزهای ما محسوب می‌شوند و ما به تضمین آن‌ها ادامه خواهیم داد. «بلندی‌های جولان» با توافق یا بدون توافق تحت حاکمیت اسرائیل باقی خواهند ماند.

 «نتانیاهو» گفت: «پوتین» هیچ موضعی را درباره جولان مطرح نکرد و تنها به موضع رسمی وزرات خارجه روسیه در این باره اکتفا کرد؛ اما من معتقدم هیچ کس تصور نمی‌کند که ما از «بلندی‌های جولان» چشم بپوشیم.

**پیوند عمیق اسرائیل و تروریست‌های تکفیری

 «نتانیاهو» در حالی این سخنان را مطرح می‌کند که ارتش اسرائیل و مقامات جاسوسی این کشور خود از بزرگ‌ترین تروریست‌های منطقه‌ای همچون داعش و جبهه النصره حمایت کرده و به آن‌ها غذا، سلاح و پول می‌دهند و حتی آن‌ها را در بیمارستان‌های شمال سرزمین‌های اشغالی مداوا می‌کنند تا بتوانند در مقابل مقاومت به عملیات تروریستی ادامه دهند.

 «سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی» فاش کرد بخش بهداشت و درمان ارتش این رژیم سال گذشته ۵۴۳ زخمی از اعضای گروه‌های تروریستی در سوریه را معالجه کرده است. «اویخای ادرعی» این موضوع را در حالی اخیرا اعلام کرد که رژیم صهیونیستی پیش از این نیز صد‌ها نفر از زخمی‌های گروه‌های مسلح را از زمان آغاز بحران سوریه درمان کرده و کمک‌های زیادی در اختیار گروه‌های مسلح قرار داده است تا نوار مرزی «جولان اشغالی» را به کنترل خود در آورند.

مقامات «تل آویو» از زخمی‌های گروه‌های مسلح که در بیمارستان‌های ارتش این رژیم تحت معالجه بودند، عیادت کرده‌اند که در این خصوص می‌توان به «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر اسرائیل اشاره کرد.
 

ادعای گستاخانه نتانیاهو ضد ایران و حزب الله

 

ادعای گستاخانه نتانیاهو ضد ایران و حزب الله

به طور کلی رسانه‌ها و مقامات اسرائیلی همواره تلاش می‌کنند تا با ادعاهای مختلف به اعتبار ایران و حزب الله لطمه بزنند که تاکنون موفق نشده‌اند؛ رژیم صهیونیستی تاکنون ادعاهای مختلفی از جمله شلیک موشک ۲۷ متری، استقرار نیروهای ویژه سپاه در شرق سوریه، شایعه بیماری «سید حسن نصرالله» و وجود زیر ساخت‌های ترور ایران در جنوب سوریه را مطرح کرده‌اند که هیچ کدام صحت نداشته است و نمونه آن زمانی که دروغ‌پردازی درباره بیماری دبیر کل حزب الله مطرح گردید، وی چندی بعد در «ضاحیه جنوبی» سخنرانی کرد و دروغ اسرائیل آشکار شد.

اظهارات مقامات ارشد «تل آویو» درباره موضوعات مختلف ضد ایرانی در حالی مطرح می‌شود که اسرائیل در جنگ‌های مختلف انسان‌های بسیاری را به شهادت رسانده و یا زخمی کرده که نمونه آن فاجعه «قانا» در سال ۱۹۹۶ میلادی است.

***داعش و جبهه النصره ضد «حزب الله»

داعش و جبهه النصره ضد «حزب الله» هستند و لذا تمام اقدامات تروریستی این دو گروه و همپیمانان آن‌ها در سوریه در راستای مقابله با محور مقاومت انجام می‌شود و تا زمانی که این اقدامات ادامه دارد، یقینا اسرائیل و مقامات «تل آویو» پشتیبان تروریست‌های داعش و جبهه النصره خواهند بود و خطری از سوی این تروریست‌ها اسرائیل را تهدید نمی‌کند.

مقام‌های امنیتی رژیم صهیونیستی اعتقاد دارند که احتمال تهدید داعش علیه اسرائیل بسیار کم است و سخن از پیشروی‌های این گروه در سوریه، برای «تل آویو» تهدیدی به شمار نمی‌آید.

مسئول میز لبنان و سوریه در سرویس اطلاعاتی و امنیتی رژیم صهیونیستی، گفت: اعلامیه‌ها و بیانیه‌های داعش و النصره، نشان می‌دهد که آن‌ها قصدی برای اقدام علیه اسرائیل ندارند؛ با اینکه ابزارهای آن را در اختیار دارند و احتمال بسیار کمی وجود دارد که آن‌ها از طریق «جولان» علیه ما اقدام کنند.

اسرائیل به عنوان یکی از بزرگ‌ترین حامیان تروریسم در منطقه نقش مهمی در التهابات سوریه و به خصوص جبهه جنوبی این کشور دارد؛ حملات ارتش اسرائیل در سال ۲۰۱۲ به مرکز تحقیقات نظامی ریف دمشق، در سال ۲۰۱۴ به حومه «قنیطره»، مرکز امنیتی «دیماس» و فرودگاه صادرات و واردات «دمشق» و در سال ۲۰۱۵ به جنوب سوریه و به شهادت رساندن «سمیر قنطار» هیچگاه فراموش نمی‌شود و این یک تروریسم سازمان یافته بوده که «موساد» رهبری آن را بر عهده دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران
انتهای پیام/
https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme