https://telegram.me/empireoflies
«علیرضا نوری‌زاده»

ادعای مضحک نوری‌زاده: تاکنون از دولتی پول نگرفته‌ام!

اختصاصی به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: «علیرضا نوری‌زاده» یکی از عناصر اپوزیسیونِ مقیم لندن است که در سالهای اخیر به‌سبب حمایت‌های همیشگی از سیاست‌ها و سران رژیم آل‌سعود در بین مردم ایران به «سعودی‌زاده» معروف شده است.

نوری‌زاده که از چند سال پیش شبکه «ایران فردا» را با کمک شاهزاده‌های سعودی در لندن تاسیس کرده و به فعالیت علیه جمهوری‌اسلامی می‌پردازد، به سبب آنکه همواره واضع سران رژیم سعودی را تکرار می‌کند، به «سخنگوی فارسی‌زبان رژیم آل‌سعود» معروف شده است.

هنوز بسیاری از مردم ایران از یاد نبرده‌اند که «علیرضا نوری‌زاده» سال گذشته در جریان تعرض به دو نوجوان ایرانی در فرودگاه جده عربستان توسط ماموران سعودی، از اقدام سعودی‌ها حمایت کرد و حجاج ایرانی را متهم به قاچاق مواد مخدر نمود و بعدها هم از این توهین خود عذرخواهی نکرد.

این اپوزیسیونِ فراری زمانی وقاحت را به حد اعلا رساند که در جریان فاجعه عظیم منا در حج سال گذشته که منجر به کشته‌شدن هزاران نفر از حجاج از جمله ۴۷۲ حاجی ایرانی شد، به جای حمایت از هم‌وطنان خود، از سعودی‌ها حمایت کرد و حتی ایرانی‌ها را عامل وقوع فاجعه مذکور دانست!

در سالهای اخیر خبرهای زیادی از ارتباط نزدیک نوری‌زاده با سران سعودی منتشر شده و وی تاکنون در چندین محفل و جشن مربوط به پادشاه سعودی شرکت کرده و با برخی از شاهزادگان سعودی ارتباط نزدیکی دارد. برای نمونه، همین چند روز پیش، نوری‌زاده اعتراف کرد که در دوران تحصیل وزیر فرهنگ و ارتباطات رژیم سعودی که یکی از شاهزادگان نیز است، با وی ارتباط نزدیکی داشت و هرازچندگاهی او را به دفترش دعوت می‌کرد.

با این همه شواهد که درباره ارتباط و پیوند بین «علیرضا نوری‌زاده»، چند روز پیش، وی با وقاحت در برابر دوربین تلویزیون خودش ایستاد و ارتباط خود با سعودی‌ها را تکذیب کرد.

«علیرضا نوری‌زاده» که در هفته‌های اخیر به دستور سعودی‌ها ارتباط و حمایتش از «ربع پهلوی» را افزایش داده، با ادعای اینکه در طول دوران فعالیت رسانه‌ای خود تاکنون یک ریال از هیچ دستگاه دولتی دریافت نکرده است، گفت: “من با هیچ یک از دولت‌های آمریکا، انگلیس، اسرائیل و سعودی ارتباط ندارد و یک ریال از دولت‌های آنها دریافت نکردیم …”

اینگونه سخنان نوری‌زاده که گاهی برای کاهش فشارها به او بر زبانش جاری می‌شوند، با آنکه مرغ پخته را هم به خنده می‌اندازد، اما خیلی هم دور از واقعیت نیست و او خیلی هم دروغ نمی‌گوید! به احتمال زیاد، نوری‌زاده به‌طور مستقیم از دولت‌های مذکور و حساب‌های دولتی پول دریافت نمی‌کند، بلکه مانند بسیاری دیگر از عناصر اپوزیسیون، این پولهای با واسطه یا به بهانه فعالیت‌های انسان‌دوستانه و خیریه به‌دست آنها می‌رسد و در واقع پول‌شویی صورت می‌گیرد. همانند پول‌های کلانی که از سوی شاهزادگان سعودی به حساب نوری‌زاده ریخت شده تا شبکه «ایران فردا» تاسیس شود.

 

انتهای پیام/

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme