https://telegram.me/empireoflies

ادعای دروغ نوری زاد روی آنتن زنده بی بی سی

اختصاصی – به گزارش جنبش مقابله با رسانه‌های بیگانه، امپراتوری دروغ: در پی دیدار فائزه هاشمی با رهبر بهائیان در ایران رسانه های غربی در خصوص این دیدار واکنش هایی بعضا متفاوت داشتند.به عنوان مثال بی بی سی فارسی که بخش عمده مدیرانش بهائی مسلک هستند به تکاپو افتادند و از این اقدام فائزه هاشمی دفاع نمودند و سعی کردند دامنه اختلاف افکنی های خود را به خانواده سران جمهور ی اسلامی هم بکشانند. این شبکه خبر پراکنی با قرار دادن بخشی از صحبت های هاشمی رفسنجانی که گفته بود فائزه اشتباه بدی کرده و باید آن را تصحیح و جبران کند سعی کرد که بین این پدر و دختر اختلاف ایجاد نماید و این افراد را در مقابل هم قرار دهد.

این شبکه برای حمایت از بهائیان مانند گذشته در این فرصت که نامی از آنان مطرح شده است سنگ تمام گذاشت و سعی نمود تا جایی که امکان دارد از سران این فرقه حمایت نماید و از ابزار های متفاوت در دسترس خود نهایت استفاده را نمود .

در یکی از بخش های خبری این شبکه مصاحبه ای با یکی از ضد انقلابیون داخل کشور که مواضع متضادی با حاکمیت و دین اسلام دارد انجام شد. در این مصاحبه محمد نوری زاد از متهمان امنیتی در خصوص خاطرات دوران زندان خود گفت که در زندان متوجه شده است که بهائیان از شایسته ترین ها و بی آزار ترین مردمان روی زمین هستند و بدون دلیل در زندان ها حبس می کشند.

noori zad2

وی در بخشی دیگر از سخنان خود می گوید که وی از جمله کسانی بوده که برای اولین بار حمایت از بهائیان را در ایران علنی نموده است و توانسته پای یک کودک بهائی را بابت ظلمی که به وی شده است ببوسد و ادعا می کند که بسیاری از هم کیشان وی یعنی از شیعیان این کار وی را تحسین نموده اند و می گفتند که آنها هم چنین اعتقادی دارند ولی جرات ابراز آن را ندارند.

وی در زمان این مصاحبه ادعا کرد که در خانه یکی از رهبران بهائیان است که اخیرا از زندان به مرخصی آمده و گفت در این جمع بسیاری از زندانیان سابق نیز حضور دارند.

نکته ای که در خصوص این ادعای نوری زاد باید در نظر گرفت این است که وی مدعی است در زندان در کنار زندانیان بهایی بوده و از نزدیک با آنان حشرونشر داشته در صورتی که طبق قوانین زندان های ایران به دلیل این که این افراد از نظر فتواهای مراجع دینی از دین خارج شده اند و به واسطه اعتقاداتی که در شرک به خدا و پیامبر خدا دارند باید آداب طهارت را مثل نجاسات با آنان در نظر گرفت بنابر این بند زندانیان بهایی در زندان ها از دیگر زندانیان جداست و اساسا با دیگر زندانیان برخوردی ندارند.

۱

لازم به یاد آوریست محمد نوری‌زاد که در سالهای دهه ۶۰ و ۷۰ جزء نیروهای حزب‌اللهی و از اعضای گروه «روایت فتح» شهیدآوینی و سرمقاله‌نویس روزنامه‌هایی مانند کیهان بود، پس از انتخابات سال ۸۸ و در جریان فتنه به اپوزیسیون جمهوری اسلامی‌تبدیل شد و از سران فتنه ۸۸ و اغتشاشگران حمایت کرد.

گفتنی است، هنوز بسیاری از ضدانقلاب و اپوزیسیون داخل و خارج کشور نسبت به عملکرد محمد نوری‌زادتردید بسیاری دارند و بسیاری از آنها او را عامل جمهوری اسلامی‌می‌دانند که با اعمال خود به دنبال انحراف اپوزسیون به سمت و سویی است که جمهوری اسلامی‌می‌خواهد.

انتهای پیام/

 

https://telegram.me/empireoflies

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*

theme